Binlerce kişi Game of Thrones için kuyrukta

Yeni sezon çekimleri İspanya'da süren Game of Thrones'a figüran olmak isteyen 3 bini aşkın kişi, setin önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Binlerce kişi Game of Thrones için kuyrukta
- A +

 

Geçtiğimiz haftalarda 5'inci sezon finali yayınlanan Game of Thrones'un yeni sezon çekimleri İspanya'nın Tudela ve Girona kentlerinde tüm hızıyla devam ediyor.

Dizinin çekildiği bölgede ise alışılmışın dışında bir kalabalık dikkat çekiyor. Dizinin çekimlerini izlemek ve figüran olmak isteyen binlerce kişi, çekimlerin yapıldığı  alanda uzun kuyruklar oluşturdu.
 

Yaklaşık 3 bin 500 kişinin yeni sezon bölümlerinde figüran olmak için başvurduğunu açıklayan dizinin oyuncu ajansına göre, zayıf ve doğal saç rengine sahip olan kişiler diğer adaylardan bir adım önde.

Bölüm başı 50 euro (150 TL) alacak figüranlarda aranan diğer özellikler ise erkekler için kısa veya orta uzunlukta saçlara sahip olmak, kadınların için ise uzun saçlı olmak.


Aynı ajansa göre, dövmesi olan adaylar eleme aşamasına dahi alınmayacak. Dizinin merakla beklenen yeni sezonu Nisan 2016'da ekranlardaki yerini alacak.

Yorum Ekle

İlgili Haberler