Bill Gates'ten flaş TikTok açıklaması!

Bill Gates'in ismi manşetlerden aşağıya inmiyor. Corona virüs pandemisi hakkında yaptığı açıklamalarla sıklıkla gündeme gelen Gates, kurucusu olduğu Microsoft'un TikTok'la ilgilenmesini değerlendirdi. Bill Gates, TikTok'un ABD operasyonlarını satın almak isteyen Microsoft'un bu hamlesine pek olumlu yaklaşmadı.

Bill Gates'ten flaş TikTok açıklaması!
- A +

 

Koronavirüs salgınından dolayı hakkında çıkan pek çok iddiayla uğraşan ve diğer yandan da salgınla ilgili gelişmeleri yakından takip eden Gates, son olarak bu salgının 2021 sonunda zengin ülkelerde sona ereceğini, dünyanın geri kalanının ise 2022 sonunda bu kabustan kurtulabileceğini kaydetmişti.

Salgınla ilgili açıklamalarından sonra Gates, bu kez kurucusu olduğu Microsoft'un TikTok ile masada görüşme halinde olmasını gündeme getirdi ve bu alıma mesafeli olduğunu şu sözlerle dile getirdi:

"Bu anlaşmayla ne olacağını kestirmek güç. Bu zehirli bir kadeh. Sosyal medya işinde büyük olmak kolay olmayacak. Daha rekabetçi bir ortamın muhtemelen iyi bir şey olduğunu düşünüyorum."

Gates'in bu açıklamalarının üzerinden çok geçmeden Twitter'ın da TikTok ile masada olduğu öğrenildi. Ancak bu görüşme özelinde herhangi bir detay paylaşılmadı. (Hürriyet)

 

İlgili haber için tıklayın.

Bursa'da camiye çirkin saldırı

Yorum Ekle

İlgili Haberler