Bilinçaltı uzmanı Murat Başaran anlattı: Mucize sensin!

Türkiye'nin önde gelen bilinçaltı kodlama uzmanlarından biri olan Murat Başaran, "Ruhumuzun Neden Yorgun Olduğunu", "Yorgun Ruhun Nasıl Onarıldığını" siz okuyucularımız için anlattı.

Bilinçaltı uzmanı Murat Başaran anlattı: Mucize sensin!
- A +

 

Bu çağda ruhen uyanık olan kişilerde en sık karşılaşılan sorunlardan biri ruh yorgunluğudur.

Eğer ruh yorgun,ise büyük ölçüde yaşam kaliten olumsuz şekilde etkilenebilir.

Ruhunuz yorulduğunda hayat çok daha zor hale gelir.

Ruh yorgunluğuna ne sebep olur? Ve bu konuda ne yapabilirsiniz?

Ruhum Neden Yorgun?

Ruhunuzun yorgun olmasının birkaç nedeni vardır:

 • Amaç veya yön eksikliği.
 • Manevi ihmal; veya manevi uygulama eksikliği.
 • Özgürlük eksikliği; ya da tuzağa düşürülmek.
 • Negatif veya istismarcı insanların etrafında olmak
 • Kendinize karşı dürüst olmamak.

Başka nedenler de var, ancak bunlar en yaygın olanlardan bazıları. Bu nedenlerin ortak noktası manevi sahtekârlıktır.

Ruhsal sahtekârlık, kalbinizin, yapılacak doğru şey olmadığını bildiğiniz bir şeyi ifade etme veya yapma eylemidir.

Sezginizi görmezden geldiğinizde, size rehberlik eden ruhları görmezden gelirsiniz ve bu ruh için yorucudur.

Ruhum Yorulduğunda Ne Olabilir?

Ruh yorgunluğu aşağıdakilerden birini yaşayarak kendini gösterebilir.

 • Depresyon.
 • Kaygı.
 • Motivasyon eksikliği.
 • Yorgunluk ve uyuşukluk.
 • Hastalık ve hastalığa karşı savunmasızlık.
 • Uykusuzluk hastalığı.

Genel olarak, ruhunuz yorulduğunda, bedeniniz ve zihniniz de yorulur ve üçünün de (zihin, beden, ruh) tüm düzenli işlevleri, genellikle olduğu gibi çalışmayı bırakır.

Üstün zekalılar için, hediyelerinize erişmenin daha zor hale geldiğini ve hatta tamamen ortadan kalktığını fark edebilirsiniz.

Merak etmeyin; bu geçici.

Ruh yorgunluğunuzu gidermek için adımlar attığınız sürece, tüm bu semptomlar geçicidir.

Yorgun Ruh Nasıl Onarılır

Yorgun bir ruhu düzeltmeye çalışmanın birkaç farklı yolu vardır ve hepsi negatif enerjiyi temizlemeye ve hayatınızı enerjinize ve amacınıza uyacak şekilde yeniden düzenlemeye odaklanır.

Birincisi, auranızın ve enerjinizin basit bir arınması işe yarayabilir.

Bunu meditasyon yoluyla ve berrak kuvars ve kehribar gibi şifalı kristalleri kullanarak, enerjisi yüksek mekanları ziyaret ederek, ruhunuzun daha yüksek amacına yeniden bağlanmasına yardımcı olmak için 7117 sayı sekansına odaklanarak başlıyabilirsiniz. Sayı sekansına odaklandığınızda ritüelimiz olan ''Ben mucize ötesiyim, ben durdurulamazım, ben başaranım '' cümlesini söyleyip enerjinizin ilk anda arttığını hissedersiniz. Denemediyseniz şimdi deneyin.. çok mucizevi değilmi.

Ardından, kendinizle olan ilişkinizi ele almalısınız. Benlik çok karmaşıktır, ancak kendimizi tanımak ve en önemlisi kendimizi sevmek buda bize düşer.

Ruh yorgunluğu, bazen kusurlarını anlama noktasına ulaşmış ancak eksikliklerini affetmeyi öğrenmemiş yeni uyanmış insanlarda ortaya çıkabilir.

Bir profesyonelden terapi ve rehberlik burada yardımcı olabilir, 

Son olarak, daha yüksek amacınıza hitap etmelisiniz. Hayatta bir amaç bulmak, ruha ve ruhsal enerjinize yeni bir yaşam süresi enjekte ederken, ruh yorgunluğuna yardımcı olabilir.

Oraya çıkın ve yeni şeyler deneyin, yeni insanlarla tanışın ve yeni konular hakkında konuşun.

Ancak yorgun ruhunuzla başa çıkmayı seçerseniz, bir şeyi unutmayın:

Sadece kendinizi iyileştirdikten sonra, başkalarını da iyileştirebilirsiniz.

Murat Başaran'dan daha detaylı bilgiler almak için: www.muratbasaran.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz

 

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Gül Sakin 24 Mayıs 2021 15:42 Murat Başaran hocam gene harikaydınız muhteşem bir programdı ben sizi 3,5 aydır takip ediyorum zor bir süreçten geçiyordum sizin kodlamarınızı ritüellerinizi hergün sabah öğle akşam her aklıma geldikçe yaptım yapmayada devam ediyorum bu sürede kendimde hayatımda çöm olumlu gelişmeler oldu herşeyden önce ruhum ve bedenim sağlığıma kavuştu hocam iyiki varsınız durdurulamaz ol başaran ol farkeden ol mucizeleri gören ol kodlandım mühürlendim mucizemiz bol olsun daim olsun 7117

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Gül Sakin 24 Mayıs 2021 15:00 Murat Başaran hocam gene muhteşem diniz dizin yaklaşık 3,5 aydır takip ediyorum. Ondan önce büyük bir ruh çöküntüsü ve depresyondaydım bir şekilde Murat hocamla yolumuz kesişti. O günden beri hayatımda çok olumlu gelişmeler oldu ben kendimi buldum hocamın kodlamarını inanarak yaptım ruhum bedenim sağlığına kavuştu. Doğru kararlar alabiliyorum ataklarımın üstünde durabiliyorum herşeyden önce kendimi sevmeyi , değer vermeyi , kendine sarılmayı , kendime aynada tebessümle bakmayı öğrendim bundan daha büyük zenginlik olabilirmi. İyiki varsınız hocam durdurulamaz ol başaran mucize senin sen kodlandım mühürlendim 7117

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Nuray çevik 24 Mayıs 2021 18:05 Hocam neye ihtiyacım olsa o konuyla ilgili bi çalışma karşıma çıkıyor. Ruhum yorgun diyordum hep bu gün karşıma çıktı nasıl ve ne yapabilirim..