sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Bilet satış programı

Spor Toto Süper Lig’in 32.haftasında Bursa'da oynanacak olan Gaziantepspor maçı bilet satış bilgilendirmesi yapıldı.

Bilet satış programı
- A +

 

17 Mayıs 2015 Pazar günü saat 15.00’da Bursa Atatürk Stadı’nda oynacak olan Gaziantepspor maçı biletleri 14 Mayıs 2015 Perşembe günü saat 10.00 itibariyle satışa çıkacak.

- Biletler Bursa Atatürk Stadı Passolig Ana bilet gişesi, Merinos Stadı Bilet Satış Noktası,  www.passo.com.tr web sitesi, aktif satış noktaları ve N’Kolay satış noktalarından satılacaktır.

- N’Kolay satış noktları www.nkolay.com.tr adresinde yayınlanmaktadır.

- Kart başına en fazla 5 adet bilet satılacak olup, kart sahibi dışındaki 4 adet bilet hakkı Passolig kart sahiplerine www.passo.com.tradresinden gönderilmesi gerekmektedir.

- Müsabaka bilet satışları tüm Passolig kartlarına yapılacaktır.

- Engelli taraftarlarımız ve refakatçileri için ayrılmış olan tribün ve bölümlerin ücretsiz olarak yüklemesi 14.05.2015 Perşembe günü saat 10.00 itibariyle başlayacak olup, müsabaka günü saat 12.00 itibariyle son bulacaktır. Engelli vatandaşlarımız Passolig kartı ve engelli kartları ile refakatçileri ise Passolig kartları ve refakatçi kartları ile Bursa Atatürk Stadyumu Ana Bilet Gişelerine başvurmaları gerekmektedir. Araç sahibi engelli taraftarlarımız engelli tribününe, araçsız engelli taraftarlarımız ile tüm refakatçilerine kapalı kale arkası tribününde ayrılmış olan engelli tribünü arkasındaki bölümden yükleme yapılacaktır.

 

Bilet Fiyatları ise şöyle;

VIP Tribünü 1.Sıra: 100, 00 TL

VIP Tribünü 2….6.Sıra: 75,00 TL

KAPALI A-B-C, VIP C Tribünü:50,00 TL

MARATON Tribünü: 15.00 TL

KAPALI KALE ARKASI Tribünü: 10.00 TL

AÇIK KALE ARKASI Tribünü: 5,00 TL

MİSAFİR Tribünü: 6,00 TL

 

Bursaspor.org

Yorum Ekle

İlgili Haberler