BGC'den Bölükbaşı'nın ifadelerine açıklama!

Bursa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nuri Kolaylı, Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı’nın yerel basını hedef alan açıklamalarını eleştirdi.

BGC'den Bölükbaşı'nın ifadelerine açıklama!
- A +

 

Bursaspor TV’ye telefonla bağlanarak açıklamalarda bulunan Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı’nın, yerel basını hedef alan sözlerini üzülerek izlediğini ifade eden Kolaylı, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“Bursaspor yerel basınımızın göz bebeği konumundadır ve şehrimizin en özel simgesidir. Böylesine önemli bir değerimizin yıpranmaması hepimizin yükümlülüğündedir. Bursaspor Kulübü Başkanı Sayın Recep Bölükbaşı’nın, Bursaspor TV’ye yaptığı açıklamada yerel basını hedef alması ve meslektaşlarımızı zan altında bırakması, fedakârca görev yapan arkadaşlarımızı yaralamıştır. Sayın Başkan’ı açıklama yaparken ya kesin delillere dayanarak ve isim belirterek bilgi vermeye, böyle bir bilgi söz konusu değilse de muğlak ifadeler kullanmamaya davet ediyorum. Gerek yerel basın çalışanlarının, gerekse Bursaspor yönetiminin Bursaspor’un menfaatleri doğrultusunda işbirliği içinde çalıştığına olan inancımla, Bursaspor’un başarısını beraberce alkışlayacağımız günlere uyum içinde ulaşmayı diliyorum.”

Yorum Ekle

İlgili Haberler