Beyaz sandık başına gitti

İstanbul Bebek’te ünlü isimler oy kullanmak için Tevfik Fikret İlkokulu’na akın etti. Oyunu kullanan ünlü şovmen Beyaz’a vatandaşlar yoğun ilgi göstererek bol bol fotoğraf çektirdi.

Beyaz sandık başına gitti
- A +

 

Bebek’te oyunu kullanacak olan ünlüler sabah saatlerinden itibaren Bebek Tevfik Fikret İlkokulu’na gelmeye başladı. Sabah saatlerinde birçok ünlü isim okula gelerek oyunu kullandı. Öğle saatlerinden sonra ise Bebek Tevfik Fikret İlkokulu’na ünlü oyunculardan Özgü Namal, Oktay Kaynarca, şovmen Beyaz ve sanatçı Oğuzhan Koç gelerek oyunu kullandılar. Oyunu 1065 numaralı sandıkta kullanan Beyaz’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Oy kullanmaya gelen diğer vatandaşlar ünlü şovmen Beyaz’ın oy kullanmasının hemen ardından yanına gelerek fotoğraf çektirdi.

“BİR TANE OYUMUZ VAR ONU KULLANDIK”

Oy kullanan ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, “Üzerimize düşen oyumuzu vermek. Bir tane oyumuz var onu kullandık. Bundan sonrası için, milletin geleceği için herkesin oyunu kullanması gerekiyor. Yapmamız gereken özgür irademizle oyumuzu atmaktı onu yaptık. Hayırlı olsun inşallah” dedi.

“EN ÖNEMLİ GÖREVLERİMİZDEN BİR TANESİNİ YERİNE GETİRDİK”

Oy kullanmasının hemen ardından vatandaşların fotoğraf çektirmeye çalıştığı ünlü şovmen Beyaz, “Her Türk vatandaşının olduğu gibi bizde en önemli görevlerimizden bir tanesini yerine getirdik. Bu ülkenin kaderinde bizimde bir nebze olsun duygumuz fikrimiz olabiliyorsa, onun içinde geldik. Herkese hayırlı uğurlu olsun inşallah millet için hayırlı olur” diye konuştu.

“HER VATANDAŞ GİBİ BİZ DE OYUMUZU KULLANDIK”

Oy kullanmaya gelen sanatçı Oğuzhan Koç ise “Konuyla ilgili çok fazla düşünülecek bir şey var mı bilmiyorum. Bu ülkenin her vatandaşı gibi geldik oyumuz kullandık. Hakkımızda hayırlısı olması dileğiyle oyumuzu attık” şeklinde konuştu.

Yorum Ekle

İlgili Haberler