Beş gündür haber alınamıyor

Muğla'nın Milas ilçesine bağlı Kapıkırığı köyündeki evinden çıkan bir kadından beş gündür haber alınamıyor.

Beş gündür haber alınamıyor
- A +

 

Kapıkırığı köyünde ikamet eden iki çocuk annesi Perihan Mekeci (35), eşi Necmettin Mekeci ile tartışması sonucu evden ayrılarak baba ocağı Gaziantep'in İslahiye ilçesi Fevzipaşa Mahallesi'ne gitmek üzere yola çıktı.

Perihan Mekeci aktarmalı olarak yaptığı yolculuk sonucunda 7 Temmuz 2015'te Gaziantep şehirlerarası otobüs terminaline indi. Perihan Mekeci'den o günden beri haber alınmıyor.

İslahiye'nin Fevzipaşa Mahallesi'ndeki ablası Nurgül Aydın da kız kardeşinin hayatından endişe ettiklerini belirterek şöyle konuştu: "Kız kardeşim Muğla Milas‘ta otobüse bindiğinde ne nüfus cüzdanı ne de telefonu yanında yokmuş. Kız kardeşim Perihan en son Gaziantep şehirlerarası otobüs terminalinde güvenlik kameraları tarafından kaydedildiği görülüyor. O saat ve o günden sonra kız kardeşimden bir iz yok görenlerin insanlık namına bize ulaşmasını istiyorum." Abla Nurgül Aydın, kız kardeşinin evini eşi ile arasında yaşanan geçimsizlik nedeniyle terk ettiğini belirtirken, kız kardeşinin bir oğlu bir kızı olduğunu sözlerine ekledi. 

Yorum Ekle