Berna Laçin Çok Kudurmuştuk Diyen Ender Alkoçlar'a Sert Yanıt Verdi!

Berna Laçin Çok Kudurmuştuk Diyen Ender Alkoçlar'a Sert Yanıt Verdi!
- A +

 

Berna Laçin Çok Kudurmuştuk Diyen Ender Alkoçlar'a Sert Yanıt Verdi!
Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından sık sık söz ettiren ünlü oyuncu Berna Laçin, Twitter sayfasından yaptığı paylaşımda Hülya Koçyiğit'in damadı Ender Alkoçlar'ın bir mülakkatta corona virüsü yüzünden evine kapanmaları konusunda söylediği "Çok azıp kudurmuştuk. Bu bize ders oldu. Şimdi herkesin oturup hayatını gözden geçirmesi gerekir" sözlerine sert yanıt verdi. 
 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından sık sık söz ettiren ünlü oyuncu Berna Laçin, Twitter sayfasından yaptığı paylaşımda Hülya Koçyiğit'in damadı Ender Alkoçlar'ın bir mülakkatta corona virüsü yüzünden evine kapanmaları konusunda söylediği "Çok azıp kudurmuştuk. Bu bize ders oldu. Şimdi herkesin oturup hayatını gözden geçirmesi gerekir" sözlerine sert yanıt verdi. Son dönemde yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü oyuncu Berna Laçin, Twitter sayfasından yaptığı paylaşımda Hülya Koçyiğit'in damadı Ender Alkoçlar'ın bir mülakkatta corona virüsü yüzünden evine kapanmaları konusunda söylediği "Çok azıp kudurmuştuk. Bu bize ders oldu. Şimdi herkesin oturup hayatını gözden geçirmesi gerekir" sözlerine sert yanıt verdi. 

 Twitter sayfasından yaptığı paylaşımda "Aman kendi adınıza konuşun! Hiç kudurmuşluk yaşamadım, kudurana da karışmadım! Ama “hepimiz” diye başlayan her lâfa gıcığım! Herkesi kendi kudurmuşluğunuza ortak etmeye kalkmayın!" ifadelerini kullanan ünlü oyuncu sonrasında sözlerine devam ederken "Bıktım “hepimizin” diye başlayan laflardan! Seks kaseti, aldatma görüntüleri çıkanların ardından “hepimizin başına gelebilir” “her şey insanlar için”diyen tatlı su hümanistlerinden de “çok kudurmuştuk, hakettik” diyen kendini bilmezlerden de! Herkes, kendi gibi bilmesin başkasını!" dedi. 

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Ben bilirim 01 Nisan 2020 14:47 Berna laçin sonuna kadar haklı ender bey aldığı ihalelerin tadını çıkarsın kendi kudurmuşluğunuda başkasına mal etmesin

İlgili Haberler