Beren ile Kıvanç'ı buluşturan Netflix filminin Türkiye çekimleri tamamlandı

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'un başrollerinde yer aldığı Netflix filminin Türkiye'deki çekimleri tamamlandı. Ekip, çekimlerin devamı için New York'a gidecek.

Beren ile Kıvanç'ı buluşturan Netflix filminin Türkiye çekimleri tamamlandı
- A +

 

"Aşk-ı Memnu" dizisinin ardından Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'u bir araya getiren Netflix filminin Türkiye'de, İstanbul'un farklı semtlerinde gerçekleştirilen çekimleri tamamlandı. Oyuncular, kalan sahneleri tamamlamak için New York'a gidecek. 

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, henüz resmi adı bilinmeyen filmin İngilizce kod adı "Last Call For İstanbul" (İstanbul İçin Son Çağrı) oldu. Film, yolları bir şekilde New York'a düşen Serin ve Mehmet'in geçmişleriyle hesaplaşmalarını anlatacak. 

Senaryosunu, "Zeytin Ağacı", "Aşk Tesadüfleri Sever", "Atiye", "Vatanım Sensin" gibi yapımların senaryolarına imza atan Nuran Evren Şit'in yazdığı filmin yönetmen koltuğunda ise "Aşk 101", "Hakan: Muhafız" gibi Netflix projelerinde yönetmenlik yapan Gönenç Uyanık oturuyor. Yapımcılığını OGM Pictures'tan Onur Güvenatam'ın üstlendiği filmde Beren Saat 'Serin', Kıvanç Tatlıtuğ ise 'Mehmet' karakterini canlandıracak. 

İlgili haber için tıklayın.

Kitap kurtları için 'Tinder'

Yorum Ekle

İlgili Haberler