Belluschi’nin Batalla şartı!

Bursaspor'da, Belluschi, Sağlam ve Bölükbaşı arasında dün gece gerçekleşen toplantının ayrıntıları gelmeye devam ediyor. Bellsuchi'nin toplantı öncesi kalmak için isteksiz olduğu fakat sonrasında ikna edildiği açıklanmıştı, ancak...

Belluschi’nin Batalla şartı!
- A +

 

bursa.com'un Bursaspor Kulübü'ndeki kaynakları, Belluschi konusunun çözüldüğü ve futbolcunun Bursaspor'da kalacağı yönündeydi. Bazı yayın organlarında, Belluschi'nin arabasını sattığı ve Bursa'dan ayrılacağı yolunda haberler yer aldı.

Olayın içyüzünü öğrenmek için Belluschi'nin yardımcısına ulaştık. Oyuncunun, kendisine ait Peugeot marka aracı sattığını, ancak bunun Bursaspor'dan gitme olarak değerlendirilmemesi gerektiğini söyledi.

Toplantıda ise Belluschi'nin, takımın bir lidere ihtiyacı olduğunu dile getirdiği, bunun için başka isimlerin aranmasına gerek olmadığını belirterek, Bursaspor'a dönmek isteyen Batalla’nın alınması ile olumlu bir katkı yapacağına inandığını belirtti.

Yıldız oyuncu bugün ülkesine giderken yönetim ve Arjantinli oyuncunun en kısa sürede tekrar bir araya gelecekleri belirtildi. Belluschi’nin bu ayın 20’sinden sonra geleceği ve yönetim ile bir toplantı daha gerçekleştireceği öğrenildi.

Bursa.com özel haberidir

Yorum Ekle

İlgili Haberler