Batalla'dan Noyan'a yalanlama!

Timur Noyan, Batalla ile anlaştığını, seçimi kazanması halinde kendisinin tekrar Bursaspor formasını giyeceğini açıklamıştı. Selçuk Eren ise Batalla'nın böyle bir teklif dahilinde görüşme yapmadığını belirtti.

Batalla'dan Noyan'a yalanlama!
- A +

 

Pablo Martin Batalla, Bursaspor taraftarının tartışmasız efsanesi.

Kongre dönemlerinin en büyük seçim kozu ve bitmeyen transfer söylemlerinin baş aktörü. 51. Bursaspor Olağan Genel Kurulunda yine Batalla vaatleri vardı. Timur Noyan, Batalla ile anlaştığını, seçimi kazanması halinde kendisinin tekrar Bursaspor formasını giyeceğini açıklamıştı.

Bursaspor eski yönetim kurulu üyesi Selçuk Eren ise Batalla ile iş ziyareti için bulunduğu Çin’de buluştu. Kendisi ile görüştüğümüz Selçuk Eren, Batalla’nın seçim döneminde hiç kimseden teklif almadığını söylediğini iletti. Batalla kendisine gelen bir teklifin olmadığını ancak Bursaspor’u çok sevdiğini ve her zaman dönmeye hazır olduğunu belirtti.

Bu konu üzerine görüştüğümüz Timur Noyan ise kongre sürecinde bulunduğu vaatlerin tümünün gerçek olduğunu belirterek. ''Batalla’nın menajerinden bilginin doğruluğunu teyit edebilirsiniz'''  açıklamasını yaptı.

Bursa.com özel haberidir..

Yorum Ekle

İlgili Haberler