Batalla'dan mesaj var!

Pablo Martin Batalla, Bursaspor taraftarına Bursa.com aracılığı ile mesaj yolladı. Batalla'nın hayali, "Timsah Arena'da bir iki sene oynayıp, Bursaspor'un başında olmak!"

Batalla'dan mesaj var!
- A +

 

Bursaspor’un efsane oyuncularından, kiminin kahramanı, kiminin ise “Süper Bücür”ü… Evet O Pablo Martin Batalla… Gidişi ile büyük hayal kırıklığı yaşayan taraftarlar, her dönem “Acaba geri dönecek mi?” sorusunun yanıtını aramakla meşguller…

İşte bu sorunun yanıtını bulmak için bursa.com Pablo ile konuştu. Batalla’nın, Bursaspor taraftarına mesajı şöyle:

“Bursaspor’u, Bursa’yı ve taraftarımızı çok seviyorum, çok özledim. Burada her zaman Bursaspor’u takip ediyorum. Bu sene çok az kişiye oynuyoruz. Çin’de bu durum çok farklı, çok kalabalık bir şehirde yaşıyorum. Sanırım o nedenle en az 40 bin kişiye oynuyoruz.”

Çin’de maddi olarak bir problemi olmadığını ancak yemeklere bir türlü alışamadığını ifade eden Batalla, “Kebap 1,5 diyor” gülerek ve İskender Kebabı’na olan özlemini yansıtıyor.

Anlaşıldığı gibi Batalla’nın en büyük sıkıntısı yemek ve Çin trafiği… Devam ediyor anlatmaya:

“Evim stada 10 dakika mesafede… Antrenman sahasına ise 5 dakika uzaklıkta. Bu nedenle ben her yere bisikletle gidiyorum.”

Batalla, “Timsah Arena ne durumda?” diye soruyor. Cevabımız “Daha bitmedi, az kaldı” deyince iç çekiyor. “Artık yaşlanıyorum” diyor.

Sorumuz bu yönde oluyor: “Hedefinde Timsah Arena mı var?”

“Bir veya iki sene oynamak isterdim” diyor ki, bu da Batalla’nın içinde kalan ukdeyi ortaya koyuyor. Şöyle bağlıyor: “Sonrası jübile, yardımcı hocalık ve Bursaspor’un başında olmak!”

Yorum Ekle

İlgili Haberler