Batalla: Bana gelen bir teklif yok!

İki sezon önce Bursaspor’dan ayrılan Yeşil beyazlıların efsane futbolcusu Pablo Martin Batalla, Bursaspor’a önümüzdeki sezon döneceği yönünde çıkan iddialara açıklık getirdi.

Batalla: Bana gelen bir teklif yok!
- A +

 

Arjantinli oyuncu Başkan Mesut Mestan’ın söylediği iddia edilen “Pablo önümüzdeki sezon teknik ekibimizde görev alacak” şeklindeki açıklama ile ilgili olarak şöyle konuştu.

BURSA.COM'un güvenilir kaynaklardan edindiği bilgilere göre Batalla "Başkan Mestan böyle bir açıklama yaptı mı bilmiyorum; ama bana bu konuda şu ana kadar gelen bir teklif olmadı. Belki de kulübümüzün böyle bir düşüncesi var ve bunu medyaya aktardılar. O yüzden de gündeme gelmiş olabilir. Ama ifade ettiğim gibi benimle bu konuda temasa geçen olmadı. Benim Bursaspor sevgim malum, şartlar uygun olduğunda birgün tekrar kulübümde görev almaktan mutluluk duyacağım” ifadelerini aktardı. 

İlgili haber için tıklayın.

Dünya bu maçın sonucunu bekliyor!

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı TESAS 01 Mayıs 2020 23:11 BAŞKAN ZATEN YALANCIYDI ŞİMDİ KANITLANDI YETER BAŞKAN YALANLARINA BIKTIK ARTIK BİRAN ÖNCE İSTİFA ET BİZDE BAYRAM EDELİM

İlgili Haberler