Bat pazarı yeni ürünleriyle büyülüyor (ÖZEL HABER)

Bursa bit pazarı halk arasındaki adıyla bat pazarı, her keseye uygun malzemeleri müşterileri ile buluşturmaya devam ediyor. Bat pazarında sadece eski malzemeleri değil, yeni ve garantili mallar satılıyor.

Bat pazarı yeni ürünleriyle büyülüyor (ÖZEL HABER)
- A +

 

Müzekker SUBAŞI/BURSA.COM

Tarihi Kayhan Çarşısı'nın alt tarafında kurulan Bat Pazarı'nda cep telefonundan bilgisayara, tokadan küpeye, koltuk takımından yatak odasına, beyaz eşyadan aksesuar  takımına herkese uygun malzeme bulmak mümkün. Bursalılar tarafından eski eşya pazarı olarak da bilinen bat pazarı bilindiğinin aksine müşterilerini sıfır eşyalarla da buluşturuyor. Çarşı esnafı, bat pazarının artık eski eşyaların satıldığı bit pazarı olmadığını önemle kaydederek, “Pazarımız yeni, garantili ve kaliteli malların daha ucuza satıldığı yer oldu. Evini yenilemek ve evlenmek isteyenlere çeşitli fırsatların sunuyoruz. Pazarımızda  artık taksitli ve garantili satışlar da yapılıyor” diye konuştular.

Müşterilerine yıllardır, kaliteli ve garantili ürünlerinin yanı sıra uygun fiyatlarla da buluşturan Pazar esnafı kendileri için müşteri memnuniyetinin ön planda geldiğini belirterek, “Müşterilerimiz pazarımızda eski yeni her türlü malzemeyi bulabilir. Biz burada sadece eski malzemeleri değil, yeni ve garantili mallar satıyoruz. Eski malzeme satan çok az dükkan kaldı. Müşterilerimiz istekleri doğrultusunda pazarımız kabuk değiştiriyor " diye konuştular

Yorum Ekle

İlgili Haberler