Başkan Mestan'dan açıklamalar

Bursaspor Kulübü Başkanı Mesut Mestan bursa.com'a açıklamalarda bulundu.

Başkan Mestan'dan açıklamalar
- A +

 

Takımın salı günü toplanarak antrenman yapmak zorunda olduklarını ifade eden Mesut Mestan "bir yandan da muallaktayız ne olacak belli değil." dedi.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun ligleri erteleme kararının ardından ne olacağını bilemediklerini ifade eden Başkan Mestan "Eğer federasyon tarafından liglere başlamak için uzak bir tarih verilmezse salı günü antrenmanlara başlamayı planlıyoruz. Yabancı oyuncular tedirgin, izin isteyenler oldu vermedik. Ligin geleceği ne olacak bilmiyoruz aslında. Avrupa’da mevcut haliyle tescil gündem de bizde de olabilir belki. Şu an herkes sağlık konusuna odaklanmış durumda önemli olan da o. Milletçe, şehir olarak camia olarak en hafif şekilde atlatacağız inşallah." ifadelerini kullandı.

Hoca değişikliğini düşünmediklerini belirten Mesut Mestan" Son yıllarda yapılan hoca değişiklikleri hiç işe yaramadı. Mesela geçen sene bu değişikliği yapmasaydık büyük ihtimal düşmezdik. Zaten 6 maç kaldı. Kimi getireceksiniz ki? İbrahim Hoca takımı tanıdı artık. Oyuncularla da toplantı yaptım. Çoğu tecrübeli isimler. Bu sene son şansımız. Sıkıntıları kenara bırakın 6 maç dişinizi sıkın dedim. Sonrasında ödemeler başta olmak üzere hepsi çözülür ama çıkamazsak işin içinden çıkamayız dedim. Hepsi hak verdiler. Sonrasında kendi aralarında bir toplantı daha yaptılar. Motivasyon sağlanmıştı. Ama lige ara verildi. Şu an her kulübün yaşadığı sıkıntıları yaşıyoruz." dedi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler