Basın toplantısı: Ozan ve Aydın

Bursasporlu futbolcular Ozan İpek ve Aydın Karabulut sabah yapılan antrenmanın ardından medya mensuplarının sorularını yanıtladı.

Basın toplantısı: Ozan ve Aydın
- A +

 

OZAN İPEK : “ ERTUĞRUL HOCA’NIN GELMESİNE EN ÇOK SEVİNEN KİŞİLERDEN BİRİYİM”

Tecrübeli sol kanat oyuncusu Ozan İpek, yaptığı açıklamada Ertuğrul Hoca’nın göreve gelmesine en çok sevinen isimlerin başında geldiğini açıkladı.  

Ozan İpek sezon öncesi hazırlıkları hakkında şu açıklamalarda bulundu;

“Bildiğiniz üzere 3 gündür çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Ertuğrul Hocayla birlikte yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Geçen yıllardan Ertuğrul Hoca’nın çalışma temposunu biliyoruz. Biz futbolcular için zor ama çok önemli çalışmaların olduğu bir dönemdeyiz. Amacımız sezona en iyi şekilde girebilmek.”

Geçen sezon geçirdiği sakatlıklar ile şansız bir sezon geçirdiğini belirten Ozan, “Oynadığım bir maçta burnum kırıldı birinde ise dizimden sakatlandım.  Daha sonra toparlanma sürecim oldu. O dönemde takımın performansı da çok iyi gitti ve takıma girmekte zorlandım. Şenol Hoca’da beni oynatmamakta haklıydı.  Yeni sezonda Ertuğrul Hoca’nın yeniden Bursaspor’a gelmesine en çok sevinen kişilerin başında geliyorumdur. Çünkü beni en iyi tanıyan ve neler yapabileceğimi en iyi bilen kişi. Çok sevindim. Umarım yeni sezonda eskiden yaşamış olduğumuz başarıları yakalarız” dedi.

AYDIN: “  SÜPER KUPA FİNALİNE KADAR EN İYİ ŞEKİLDE HAZIRLANACAĞIZ”

Geçtiğimiz sezonu Medicana Sivasspor’da kiralık olarak geçiren Aydın Karabulut ise yeni sezonda forma giyebilmek için çok çalışacağını belirtti.

Yoğun bir tempoda çalışmalara başladıklarını belirten Aydın, “ Ağustos ayının 8’inde Galatasaray ile  oynayacağımız Süper Kupa finaline kadar en iyi şekilde hazırlanacağız. Performansımı en üst noktaya çıkarmak ve taraftarlarımızı mahcup etmemek için çok çalışacağım” dedi.  

Yorum Ekle

İlgili Haberler