evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma evden eve nakliyatBaşbakan Davutoğlu, oyunu kullandı

Başbakan Ahmet Davutoğlu, 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde oyunu, Şükrü Doruk Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde kullandı.

Başbakan Davutoğlu, oyunu kullandı
- A +

 

Davutoğlu, beraberinde eşi Sare Davutoğlu ile Meram ilçesindeki konutundan çıktı. Yürüyerek oy kullanacağı Şükrü Doruk Kız Anadolu İmam Hatip Lisesine giden Davutoğlu'na vatandaşlar yol boyunca sevgi gösterilerinde bulundu.

Vatandaşlarla sohbet eden, çocuklarla yakından ilgilenen Başbakan Davutoğlu, oy kullanacağı okula gelişinde tezahüratlarla karşılandı. "Konya'nın gururu Davutoğlu" sloganlarına el sallayarak karşılık veren Davutoğlu, daha sonra okul binasına geçti. Okul koridorlarında vatandaşlarla sohbet eden, hediye edilen çiçeği alan Davutoğlu, daha sonra oyunu kullanacağı 2248 numaralı sandığın olduğu sınıfa geçti.

Burada sandık görevlileriyle tek tek tokalaşan Davutoğlu, oy pusulası, zarfı ve mührü aldıktan sonra kabinde oyunu kullandı.

Davutoğlu, daha sonra eşi Sare Davutoğlu'nu da yanına alarak sandığın başına geçti. Bu sırada yeğeni Eren Alp Çalık'ın oy zarfını sandığa atmak istemesi üzerine Davutoğlu,  "Kullanacaksın, 18 yaşına geldiğinde kullanacaksın" diye konuştu.

Başbakan Davutoğlu daha sonra yanında eşi Sare Davutoğlu ve yeğeni Eren Alp ile oyunu sandığa bıraktı. Oy kullandıktan sonra sandık görevlileri ve gazetecilerle tokalaşan Başbakan Davutoğlu, vatandaşların yoğun ilgisi arasında okuldan ayrılarak konutuna geçti.

Yorum Ekle

İlgili Haberler