Barış Lions'ta devir teslim

Barış Lions Kulübü’nün devir teslim töreni Almira Otel’de düzenlenen geceye gerçekleştirildi. Geçmiş Dönem Başkanı Burak Yavaş, 2015-2016 Hizmet Dönemi’nde Barış Lions Kulüp Başkanlığı görevini Esat Murat Epiri’ye devretti.

Barış Lions'ta devir teslim
- A +

 

Barış Lions Kulübü geleneksel başkanlık devir teslim törenini gerçekleştirdi. Almira Otel’de gerçekleştirilen devir teslim törenini geçmiş dönem başkanlarından Neşe Yıldırım yönetti. 118-k Yönetim Çevresi Federasyon Başkanı Nejat Yahya’nın da katıldığı tören renkli anlara sahne oldu. Dönem Başkanı Burak Yavaş yaptığı sunumunda geçmiş döneme ait faaliyetlerden bahsetti. Başarılı ve verimli bir dönemi geride bıraktıklarını söyleyen Yavaş, bu dönemde emeği geçenlere çeşitli hediyeler verdi.

Gecede daha sonra devir teslim törenine geçildi. Geçmiş Dönem Başkanlarından Neşe Yıldırım’ın yönetmenliğinde gerçekleştirilen törende Geçmiş Dönem Başkanı Burak Yavaş kulüp sembolü ve kulüp armasını yeni Başkan Esat Murat Epiri’ye alkışlar eşliğinde taktı. Yeni başkanlık görevinin ardından konuşan Epiri, başarılı dönemi sürdürme sözü verdi. Çiçeği burnunda başkan geçmiş dönem yönetiminin çıtayı yükselttiğini ve bu seviyeyi de geçmek için daha çok çalışacaklarını söyledi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler