Bakkal "Sözün bittiği yerdeyiz"

Bursaspor’un sezonun son iç saha karşılaşmasını Göztepe ile oynayacak. Teknik Direktör Mesut Bakkal, ilk 20 dakikalık bölümü basına açık olarak gerçekleştirilen antrenman öncesinde basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Bakkal "Sözün bittiği yerdeyiz"
- A +

 

Takım olarak morallerinin yüksek olduğunu ifade eden deneyimli teknik direktör Mesut Bakkal, “Nerede olduğumuzun farkındayız. Bizi bu maçın nerelere getireceğinin de farkındayız. Antalya’dan galibiyetle döndük. Morallerimiz yüksek. İyi oyun skora yansıdı. Hak ettiğimizi düşünüyoruz. Sözün bittiği yerdeyiz. Oyuncularımıza, taraftarlarımıza, camiaya güveniyorum. İyi bir maç oynayacağımızı düşünüyorum” diyerek şöyle devam etti:

NE KAZANACAĞIMIZI BİLİYORUZ
“Kazanmamızın neleri getireceğini biliyoruz. Detayına gitmeye gerek yok. Bazı maçlar tekniğin, taktiğin bittiği yerlerdir ve camia ile kazanılır. Böyle bir maça çıkacağız. Bunun haricinde farklı detaya gitmeye gerek yok. Çok büyük destek olacağına inanıyoruz. Hiçbir mazeretimiz yok. Geldiğimden gün de dedim taraftarlarımızdan benim tek istediğim şey son düdüğe kadar inanılmaz coşkuyla devam etmeleri gerekiyor. Aynı coşkuyu ve ilgiyi bekliyoruz.”

BİLETLERİN BİTMESİ NORMAL
“Tüm Bursa için önemli olan bir maç öncesinde biletlerin bitmesini yadırgamadım. Bursa’ya Bursasporlu’ya da yakışan bu. Antalyaspor karşılaşmasında büyük bir avantaj yakaladık. Bunu da lehimize çevirmemiz gerekiyor. Bunu da hep beraber yapacağız. Oyuncularımıza güveniyorum. Kadroda revizyon olmayacak. Şimdi tek düşüncemiz bu maça iyi odaklanmak ve arzulanan galibiyeti almak.”

Bursaspor, Göztepe ile yapacağı sezonun kritik karşılaşması için çalışmalar basın mensuplarına kapatıldı. Yeşil-beyazlılar sezonun son iç saha karşılaşmasını kapalı kapılar ardında yapacak. Timsah’ta sakatlandığı için sezonu kapatan Barış Yardımcı ve sarı kart cezalısı Umut Meraş dışında sakat ve eksik futbolcu bulunmuyor.

Yorum Ekle

İlgili Haberler