Bakirelik paylaşımı herkesi şoke etti

Yıllar önce katıldığı evlilik programlarıyla adını duyuran fenomen gelin adayı Naz Mila, Camdaki Kız dizisine yaptığı yorumla şaşırttı.

Bakirelik paylaşımı herkesi şoke etti
- A +

 

Bir dönem popüler olan evlilik programlarıyla adını duyuran Naz Mila, zaman zaman sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Her anını sosyal medya hesabından yayınlayan Mila, sık sık cüretkar paylaşımlara imza atıyor.

Fenomen gelin adayı zaman zaman takipçilerinin sorularını da yanıtlıyor ve argo tarzıyla da herkesi şoke ediyor. Naz Mila son olarak da Camdaki Kız dizisini izlerken bir paylaşım yaptı ve yorumda bulundu. Mila'nın yorumu herkesi şoke etti.

Naz Mila dizide Feride rolüne hayat veren Nur Sürer'i paylaşarak şu yorumu yaptı: Böyle annem olsa evimizde şu an bakire olarak oturup çizgi film izliyor olurdum herhalde.

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Senem ŞENGÜL 06 Haziran 2021 12:51 O ne demek yaa, çizgi film abartısı nedir? Evde oturup büyüklere göre dizi veya film izlemek için de illa bakire mi kalmak lazımmış? 40 yaşında hâlâ bakire olanlarla dalga mı geçiyor bu kadın? Hiç cinsel birliktelik yaşamayıp ölen bir sürü ünlü var, Newton da onlardan biri mesela.

İlgili Haberler