Bakanın favorisi Bursaspor

bursa.com Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Kolaylı, "Nuri Kolaylı ile Gündem" programında Sağlık Bakanı ve Bursa Milletvekili Adayı Mehmet Müezzinoğlu ZTK finali favorisinin Bursaspor olduğunu belirtti.

Bakanın favorisi Bursaspor
- A +

 

bursa.com üzerinde "Nuri Kolaylı ile Gündem" programının ilki, Sağlık Bakanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Mehmet Müezzinoğlu ile gerçekleştirildi. bursa.com Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Kolaylı, Bakan Müezzioğlu'na Bursaspor'un 52. kuruluş yıldönümü olduğunu ve çarşamba günü oynanacak Ziraat Türkiye Kupası final maçını hatırlatarak, görüşlerini sordu:

NURİ KOLAYLI: Bursaspor 52. kuruluş Yıldönümünü kutluyor bugün... Aynı zamanda önümüzde bir kupa maçı var. Siz de Bursaspor gönüllüsü olarak hem kupa finali hem kuruluş yıldönümü hakkında neler demek istersiniz?

MEHMET MÜEZZİNOĞLU: 52 yıl önemli bir geçmiş demektir. Bursaspor özellikle son 10 yılda Anadolu futbolu adına futbolun pozitif enerjisini Türkiye’ye kazandırmış bir kulüp. Şampiyonluğu yakalaması, sürekli başarıların içinde olması ve çok güçlü olanın değil, iddialı olanın da başarılı olabileceğini göstermesiyle ne kadar büyük bir takım olduğunu bizlere gösterdi. O nedenle Bursaspor’un çok parasıyla değil, iradesiyle hedefe kitlenmesiyle, kendi dinamiklerini organize eden bir başarısı var. Bu başarı illa kupayı alıp almamasıyla değil, spor dünyasına yaydığı saygınlığıyla da ölçülür. Ben Bursaspor’un Türk futboluna kattığı saygınlıktan dolayı başarılarının devamını diliyorum. Finalde kupayı alacağına inanıyorum, yalnız futbolcular değil, Bursa’yı sahiplenen bir kamuoyu ve genç yaşlı taraftar kitlesi var. Tek arzum futbolcuların sabırlı ve soğukkanlı olmaları. Şenol Güneş’in tecrübesi ve futbolcuların gayretleriyle inşallah kupayı alırız.

Yorum Ekle

İlgili Haberler