Bahar Candan photoshop yapmayı bıraktı! Kilolu hali olay oldu!

Bahar Candan son olarak yaptığı paylaşıma "Şimdi biraz kilo alacağım sonra TV'ye çıkacağım ve bir star doğuracağım" notunu düştü. Bahar Candan'ın kilolu hali yorum yağmuruna tutuldu...

Bahar Candan photoshop yapmayı bıraktı! Kilolu hali olay oldu!
- A +

 

Stil yarışmasıyla ünlenen ve skandallar kraliçesine dönüşen isim Bahar Candan'ın son hali tam bir felaket. Estetiği iyice abartan ve fotoğraflarına uyguladığı photoshop ile bambaşka birine dönüşen Bahar Candan dikkat çekmeye devam ediyor.

Tuhaf paylaşımlarıyla sosyal medyanın tepkisini çeken Bahar Candan şımarık tavırlarıyla katıldığı yarışmada adından çok söz ettirmişti.Lüks yaşantısı ve sosyal medya paylaşımlarıyla olay olan Bahar Candan'ı şimdilerde tanımak neredeyse imkansız.

Geçtiğimiz günlerde Survivor 2020 yarışmacısı Yunus Emre Özden'in sosyal medya paylaşımında Bahar Candan'ın gerçek halini ifşa etmişti.Bu olay sonrası photoshoptan vazgeçen Bahar Candan kilolu hali ile dikkat çekti.

Mor bonesi ve kürklü fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Candan fazla kilolarını ti'ye aldı. Bahar Candan son olarak yaptığı paylaşıma "Şimdi biraz kilo alacağım sonra TV'ye çıkacağım ve bir star doğuracağım" notunu düştü.

İlgili haber için tıklayın.

89 yaşında Covid-19’u yendi

Yorum Ekle

İlgili Haberler