Aziz Yıldırım'dan Bölükbaşı'na rest!

SporX'in iddiasına göre Aziz Yıldırım, Recep Bölükbaşı'na, "Elimde Ozan'ın 5 alternatifi var, çabuk karar verirsen alırım, yoksa şansını kaybedersin" dedi.

Aziz Yıldırım'dan Bölükbaşı'na rest!
- A +

 

Fenerbahçe'de orta sahaya transfer edilecek oyuncular için sıkı çalışmalar yapılırken Ozan Tufan için ilginç bir gelişme yaşandı.

TFF seçiminin yapıldığı 25 Haziran'da Ankara'da Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı ile bir araya gelen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, ilginç bir teklifte bulundu.

Yıldırım, Bölükbaşı'na, "Bak... Elimde 5 tane alternatif var. Çabuk karar verirsen olabilir. Yarın başkasını tercih ettiğim vakit gelip bana "Hazırım" dersen kesinlikle almam. Şansını kaybedersin" şeklinde net bir çağrıda bulundu.

Bölükbaşı'nın ise kararını kısa sürede vermesi bekleniyor.

FENERBAHÇE 5, BURSA 10

Fernandao ve Şener, ile ilk 11'den iki oyuncusunu sarı lacivertli ekibe kaptıran Bursaspor'da başkan Bölükbaşı, yönetime konuyu götürerken Fenerbahçe'nin 1-2 gün daha bekleyeceği belirtildi.

Öte yandan Fenerbahçe'nin milli yıldız için 5 milyon euroluk bir bonservis teklif ettiği öğrenildi. 10 milyon euro talep eden Bursaspor'un ise rakamı düşürmeye sıcak baktığı ifade ediliyor.

Yorum Ekle

İlgili Haberler