Aysel Şentürk’le “Bugünün Çocukları Yarının Ebeveynleri” semineri

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı Aysel Şentürk, TURKTICARET.Net çalışanlarına ''Bugünün Çocukları Yarının Ebeveynleri '' adlı bir seminer verdi.

Aysel Şentürk’le “Bugünün Çocukları Yarının Ebeveynleri” semineri
- A +

 

“Aysel Şentürk Gelişim ve Danışmanlık Merkezi” bünyesinde 2007 yılında Çocukça3A adı altında eğitimlerine başlayan Aysel Şentürk, 2014 yılında kurumsallaşma yolunda büyük adımlar atarak; ergen, genç yetişkin, çift-aile ve grup danışmanlığını da kurumunun bünyesine katıp, uzman psikolog kadrosuyla danışmanlık hizmeti vermeye başladı.

Şentürk, şirket çalışanlarına verdiği seminerde çocuk gelişimine dair bilgiler verdi. Ebeveyn-çocuk ilişkilerinden söz etti. Ebeveynlerin takınması gereken tutum ve davranışlara değindi. Çocuk gelişimine dair doğru bildiğimiz yanlışlar, eğitimden davranışa dönüşen süreçler, çocuk-ergen davranışları ve onlara karşı sergilediğimiz tepkilerden söz etti. Eğitim, çocuklu şirket çalışanlarıyla soru cevap şeklinde sürdü. Deneyimlerinden bahseden ve kendisine soru yönelten ebeveynlere, konuya ilişkin açıklama ve tavsiyelerde bulundu. Seminerin ardından TURKTICARET.Net Eğitim Koordinatörü Birgül Yanıklar Aysel Şentürk’e plaket verdi.

Yorum Ekle