Ayşe Arman'ın zor anları

Hürriyet gazetesi yazarı Ayşe Arman, katıldığı söyleşide giydiği etek yüzünden zor anlar yaşadı.

Ayşe Arman'ın zor anları
- A +

 

Yazar Ayşe Arman ve sunucu Saba TümerGaziantep'te bir alışveriş merkezinde düzenlenen söyleşide meslek tecrübelerini anlattı. Söyleşi esnasında Arman'ın verdiği frikik ise gözlerden kaçmadı.

İYİ ANNE OLMANIN PÜF NOKTALARINI ANLATTI

Kentteki bir alışveriş merkezinde düzenlenen söyleşiye sunucu Saba Tümer ile katılanHürriyet Gazetesi yazarı Ayşe Arman, 'Yarım Kalan Hayatlar' projesiyle 44 çalışma yaptığını belirtti. Arman, Gezi Parkı olayları sırasında Taksim Meydanı'ndaki polismüdahalesiyle kafasından yaralanan Filistin asıllı Türk vatandaşı Lobna Al Lami'nin 'Yarım Kalan Hayatlar' projesiyle hayata yeniden tutunduğunu ve 'Uyan Türkiye' mesajı verdiğini söyledi. Üniversiteyi 27 yılda bitirdiğini ifade eden Arman, Gaziantepli kadınlara tasarruflu ve iyi bir anne olmanın püf noktalarını anlattı.

SABA TÜMER: PSİKOLOJİM BOZULMAYA BAŞLADI

Meslek hayatına haber sunuculuğu yaparak başladığını anlatan Saba Tümer ise, haber sunuculuğundan keyif almadığını şöyle ifade etti: "Uçağa biniyorsunuz uçak kazası, taciz, tecavüz haberleri ile psikolojim bozulmaya başladı. O dönemde çalıştığım televizyonda da ilerleyemeyeceğimi düşündüm. Daha sonra Reha Muhtar'dan gelen teklif ile kahkahalarımı attığım programlara başladım."

Ayşe Arman ve Saba Tümer söyleşinin ardından sevenleriyle fotoğraf çekildi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler