Athena Gökhan kendisine 'Vatan haini' diyenlere...

Şarkıcı Gökhan Özoğuz, görüş ayrılıklarından dolayı bazı insanların kendisini 'vatan haini' ilan etmesine Twitter hesabından yaptığı paylaşımla "Ülkeme aşığım ben" diyerek tepki gösterdi.

Athena Gökhan kendisine 'Vatan haini' diyenlere...
- A +

 

Athena Grubu'nun solisti Gökhan Özoğuz, farklı görüşlere sahip kişilerin vatan haini olarak nitelendirilmesine sert çıktı. Farklı görüşlerinden dolayı tepki çeken şarkıcı, kendisini eleştirenlere "Bu ülkede herkes vatanın bölünmesine karşıdır" diyerek tepki gösterdi.

"KİMSE KİMSEYİ VATAN HAİNLİĞİYLE SUÇLAMASIN"

Müzik kariyerindeki kimliğinin yanı sıra siyasi konular ve gündemle ilgili konuları yakında takip eden Gökhan Özoğuz, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Allah aşkına, şu ülkede görüş farklılığı nedeniyle kimse kimseyi vatan hainliği ile suçlamasın. Bu ülkede herkes vatanın bölünmesine karşıdır. İsteyen varsa da biz karşıyız. İnanç ve kültür farklılıklarını bir göre, vatan severdir. Hepsi yerli ve millidir" dedi.

"ÜLKEME AŞIĞIM BEN"

Ülke yönetiminde eşit olunması gerektiğini belirten Özoğuz, sözlerine şöyle devam etti: "Ülkeme Aşığım ben! Kültürlerine insanlarına, tarihine, renklerine, doğasına, duruşuna, değerlerine, farklılıklarına, halkına, geçmişine! Kim bunları koşulsuz kucaklar, O dur vatan sever! Hangi vatan hainliği? Kimdir vatan haini? Bunların içinden cımbızla çekip ayırandır vatan haini! Vatan severlik bana göre sol görüşlülük, bir başkasına göre ülkücülük, başkasına göre dindarlıkla bağdaşabilir. Herkes burada özgürdür. Fakat ülke yönetimi eşit aile babası gibi olmalıdır. Çocuklarını ayırmaz."

İlgili haber için tıklayın.

Bursa’nın fethi için anlamlı klip

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Ookkttaayy54 07 Nisan 2020 22:56 Sende de bu beklenirdi be Gökhan

İlgili Haberler