Aslıhan Doğan'ın tek rakibi Shakira

İspanyol basını sadece Arda Turan'ı değil aşkı Aslıhan Doğan'ı da manşetlere taşıdı. Dövmesiyle bile ülkede olay olan sosyetik güzel, 'Tek rakibi Pique'nin sevgilisi Shakira' dedirtti!

Aslıhan Doğan'ın tek rakibi Shakira
- A +

 

Futbol devi Barcelona'ya transferiyle gündem olan Arda Turan'ın şöhreti Aslıhan Doğan'a da yaradı! Futbolcuların özel hayatlarını Türkler kadar yakından takip eden İspanyol basını, sosyetik güzeli manşetlere taşıdı.

Arda ile Aslıhan aşkını mercek altına alan İspanyollar, ilişkinin 10 yıllık arkadaşlıktan sonra başladığını yazdı. Doğan'ın eğitimi, işi, kaç kardeşi olduğunu okuyucularına anlatan İspanyol basını, sosyetik güzelin tüm ailesinin doğum tarihlerinin yazılı olduğu dövmesini bile haber yaptı.

ASLIHAN LİSTEYE DAHİL OLDU
Çeşme-Bodrum arasında mekik dokuyan ikilinin tatil fotoğraflarıyla Türkiye'de gündem olduğunu yazan İspanyollar, "Bu popüler ikili, artık İspanya'da olacak" manşetleri attı. Barcelonalı futbolcuların sevgili ve eşleri adına açılan 'fcbarcelonawags.tumblr.com' sitesi de önceki günden itibaren listesine Aslıhan Doğan'ı ekledi.

İSTANBUL'A VEDA TURLARI
Sosyetik güzelin instagram'daki takipçi sayısı da transferin ardından 10 bin arttı. Aslıhan Doğan'ın İspanya'ya gitmeden yakaladığı şöhret ise "Tek rakibi Shakira" esprileri yaptırdı. Bu arada Arda Turan, önceki gün İstanbul'a veda turları attı. Aşkıyla Kanyon'da film izleyen yıldız futbolcu Etiler'deki bir kebapçıda dostlarına iftar yemeği verdi. Turan'ın sahurdaki durağı ise ortağı olduğu Sarıhan adlı çorbacıydı. (Takvim)

Yorum Ekle

İlgili Haberler