sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Aslıhan Doğan, Arda Turan'a aşkını kumlara yazdı

Aşklarını sosyal medyada ilan eden Arda Turan-Aslıhan Doğan çifti, birlikte çıktıkları tatilden yeni fotoğraflar paylaştı.

Aslıhan Doğan, Arda Turan'a aşkını kumlara yazdı
- A +

 

Arda Turan İstanbul gecelerinde gecelerinde sık sık birlikte görüntülendiği Aslıhan Doğan'la tatile çıktı. Birlikte Marmaris'teki D-Hotel Maris'te kalan ikili, sosyal medya aracılığıyla tatil fotoğrafları paylaşmaya başladı.

Önceki gün kumlara yazılı A/A harflerini çekip Instagram'a yükleyen Doğan, birkaç saat sonra da ünlü futbolcu ile teknede verdiği pozu sayfasında paylaştı.

İspanya'da futbol yaşantısını sürdüren Arda Turan, adının aşk dedikodularına karıştığı Aslıhan Doğan'la çekildiği fotoğrafı sosyal medyadan paylaştı. Birlikte çekildikleri kareleri Instagram'da paylaşan çiftin fotoğraflarına beğeni ve yorum yağdı.

Gelen yorumlar üzerine Arda Turan, paylaşımıyla 'Her şey yolunda' mesajı verdi.

Galatasaraylılığı ile bilinen ve son şampiyonluk kutlamalarına da TT Arena'ya gelen Arda Turan'ın yeni kız arkadaşı Aslıhan Doğan'ın Instagram hesabından kendi baş harflerinin bulunduğu A.D yazılı Fenerbahçe fotoğrafını payşaması ise dikkat çeken diğer bir ayrıntı oldu. Aslıhan'a takipçileri 'Yenge, Arda'yı Fenerbahçe'ye getirsene... Yeni sezonda Arda Turan, Fenerbahçe'de' diye espri yaptı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler