Aslı Enver...Hadise’yi sildi!

Aslı Enver...Hadise’yi sildi!
- A +

 

Murat Boz’dan ayrılan Babil dizisinin Ayşe’si Aslı Enver ünlü şarkıcı Hadise’yi sildi!
Popçu Murat Boz’dan ayrılan Aslı Enver, sosyal medya hesabında temizliğe gitti. Ünlü oyuncunun sildiği bir isim özellikle dikkat çekti. Babil dizisiyle ekranlara dönen ünlü oyuncu Aslı Enver, özel hayatıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Kısa süre önce bir dargın bir barışık aşk yaşadığı şarkıcı Murat Boz ile yollarını tamamen ayıran ve 4 aydır hiçbir şekilde görüşmediğini itiraf eden Aslı Enver, son olarak Instagram hesabında bahar temizliğine gitti. Güzel oyuncu, 200’e yakın ismi arkadaş listesinden çıkardı. Aslı Enver şarkıcı Hadise’yi sildi. Enver’in özellikle Hadise'yi de silmesi dikkat çekti. Aslı Enver'in eski aşkı Murat Boz ile Hadise'nin adı pek çok kez aşk dedikodularına karışmış, taraflar iddiaları yalanlamıştı.

Aslı Enver 'Sevgililer Günü'ne saatler kala Instagram'da temizlik yaptı. 200 kişiyi arkadaş listesinden sildi. Aralarında Hadise de vardı. Hadise "Sorun etmem, kişilerin kendi tercihidir. Ben de kimseyi takip etmiyorum zaten" dedi.

"HADİSE İLE MURAT'IN YAKINLIĞINDAN RAHATSIZ MISINIZ?"

Posta'nın haberine göre; Aslı Enver'e, Murat Boz ile aşk yaşadığı 2016-2019 arasında defalarca "Hadise ile Murat'ın yakınlığından rahatsız mısınız?" diye sorulmuştu.

TAKİP MESELESİ

Aslı Enver, Hadise'nin harika bir arkadaş olduğundan söz etmişti. Bu arada Murat Boz ile Aslı Enver birbirini hala takipte.

Eski çift henüz yeni bir aşka yelken açmadı. Ama Hadise oyuncu Kaan Yıldırım ile birlikte.

Yorum Ekle

İlgili Haberler