Aşklarını sosyal medyadan ilan ettiler

Bir süredir birlikte olduklarına dair dedikoduların basına yansıdığı Timur Acar ve Eda Özerkan, beraberliklerini sonunda sosyal medya aracılığıyla ilan etti.

Aşklarını sosyal medyadan ilan ettiler
- A +

 

Bir süredir birlikte olduklarına dair dedikoduların basına yansıdığı Timur Acar ve Eda Özerkan, beraberliklerini sonunda sosyal medya aracılığıyla ilan etti. Sette başlayan aşklara bir yenisi daha eklendi. Ünlü çift, 'Kertenkele' dizisinin setinde başlayan aşklarını Instagram hesapları üzerinden ilan etti. “Barcelona seninle güzel” 'Kertenkele'nin dizisi setinde tanışan çift, dizi sezon finali yapar yapmaz birlikte İspanya'ya gittiler. Timur Acar, Barcelona tatilinden fotoğrafları "Barcelona seninle güzel" notuyla Instagram'a yükledi.

Timur Acar kimdir?

Timur Acar, 22 Aralık 1979 tarihinde 5 kişilik işçi bir ailenin çocuğu olarak Almanya‘da doğmuştur. Bir abisi ve bir de ablası var. Aslen Gürcistan kökenlidir. Çocukluğu Almanya’da geçmiştir. 1984 yılında temelli dönüş yapıp Sakarya‘nın Karasu ilçesine yerleşti. 1999 yılında tiyatro ile ilgilenmeye başlayınca İzmir 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanat Fakültesi’nde tiyatro ile ilgili 4 yıl eğitim alıp mezun oldu. Sonra İstanbul‘da, 2006’da Oyun Atölyesi’nde Shakespeare’in Hırçın Kız oyunuyla gerçek oyunculuğa adım attı. Ardından “Oyun Atölyesi” oyuncusu olup 5 yıl boyunca Testosteron oyununu oynadı. Avrupa Yakası dizisi ile televizyon dünyasına adım atan oyuncu Timur Acar, Kurşun Yai dizilerde oynayınca tanındı. 2013 yılında “Hayat Sana Güzel” dizisinde Şevket Çoruh‘la oynadı. 2013 yılında Show TV’de yayınlanan “Bebek İşi” adlı dizide Nurgül Yeşilçay ile birlikte başrollerde Murat adlı karakteri canlandırdı. Bir defa evlenen Timur Acar 2009 yılında boşandı. Çocuğu yoktur. Bisiklete binmeyi ve kayak yapmayı çok seven Timur Acar, balık tutma merakının da olduğunu söylüyor.

Eda Özerkan kimdir?

Eda Özerkan (d 11 Mart 1984, Adana), Türk oyuncu ve model. Özerkan Kadıköy Anadolu Meslek Lisesi’nden mezun oldu. Lise döneminde resim ve dans eğitimi aldı. 2002 yılında Beyaz Show’da Ejder’in İnci Taneleri’nden biri oldu. 2003 yılında Kral TV'de VJ'lik oldu. 2007 yılında Ekol Drama’dan oyunculuk eğitimi aldı. 2014 Mart'ından itibaren Star TV'de yayınlanan Survivor'da, ünlüler takımında yer almıştır. Yarışmanın 17. gününde 6 oy alarak elenmiştir.

Yorum Ekle

İlgili Haberler