sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Askeri Jazz Grubu 19 Mayıs’ta coşturdu

Bursa’da 19 Mayıs renkli görüntülerle Kent Meydanı’nda kutlandı. Işıklar Askeri Hava Lisesi Jazz Before Flight Grubu, şarkılarıyla Bursalıları coşturdu, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’ndan alkış aldı.

Askeri Jazz Grubu 19 Mayıs’ta coşturdu
- A +

 

Bursa’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kent Meydanı’nda düzenlenen törenlerle kutlandı. Kültürpark İpek İş’te toplanan öğrenciler, Kent Meydanı’na kadar yürürken, vatandaşlar da bayraklarla öğrencilere eşlik etti.

Kent Meydanı’ndaki törenlere Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Vali Münir Karaloğlu ile çok sayıda bürokrat, öğrenci ve vatandaş katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törenlerde Nilüfer Özel Eğitim Meslek Lisesi işitme engelli öğrencilerinin İstiklal Marşı’nın işaret diliyle okumaları dikkat çekti. Işıklar Askeri Hava Lisesi Halk Oyunları gösterileri ilgiyle izlenirken, İpekçilik İmam Hatip Lisesi öğrencisi Süleyman Hasız, 19 Mayıs adlı şiirini okudu. Faik Çelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerin davul gösterileri büyülerken, Wus-hu, Eskrim ve Güreş gösterileri nefes kesti. Törenlere Işıklar Askeri Hava Lisesi Jazz Before Flight Grubu’nun konseri, Bursalıları coşturdu.

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, mini konser veren jazz grubunu uzun süre alkışladı. Bursa’da çeşitli etkinliklerle devam edecek olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri, bu akşam Zafer Plaza, Heykel ve Cumhuriyet Caddesi’nde Fener Alayı düzenlenecek.

Yorum Ekle

İlgili Haberler