'Artık bu kadarına da pes' dedirtti

'Artık bu kadarına da pes' dedirtti
- A +

 

Sosyal medya bunu da gördü! Harika Avcı kendisiymiş gibi paylaşım yaptı fotoğraftaki Biricik Suden çıktı!
Harika Avcı öyle bir şey yaptı ki 'artık bu kadarına da pes' dedirtti. Uzun süredir ekranlardan uzak olan bir dönemin en popüler isimlerinden Harika Avcı'yı yeniden gündeme getiren olay hayli ilginç. Bir anda sosyal medyanın konuştuğu isim haline gelen Harika Avcı yaptığı paylaşım ile rezil oldu. Harika Avcı kişisel hesabından kendisiymiş gibi paylaştığı fotoğrafın Biricik Suden'e ait olduğu ortaya çıkınca bir skandal imza atmış oldu. Yüzünün görünmediği bir pozu takipçilerinin beğenisine sunan Harika Avcı'nın Biricik Suden'in eski bir fotoğrafını paylaştığı ortaya çıktı. Tüm bunlar ortaya çıktıktan sonra Harika Avcı ne mi yaptı? 1998'de söylediği 'Kimin Umurunda' şarkısını paylaştı. Biricik Suden'in takipçilerinin haber vermesi ile ortaya çıkan olay sonrası Biricik Suden'den Harika Avcı'ya imalı bir cevap geldi. İşte Harika Avcı'yı rezil eden ve neden yaptığı bir türlü anlaşılamayan o paylaşım ve Biricik Suden'in olay sonrası yorumu...
Harika Avcı öyle bir şey yaptı ki 'artık bu kadarına da pes' dedirtti. Uzun süredir ekranlardan uzak olan bir dönemin en popüler isimlerinden Harika Avcı'yı yeniden gündeme getiren olay hayli ilginç. Bir anda sosyal medyanın konuştuğu isim haline gelen Harika Avcı yaptığı paylaşım ile rezil oldu.

Harika Avcı kişisel hesabından kendisiymiş gibi paylaştığı fotoğrafın Biricik Suden'e ait olduğu ortaya çıkınca bir skandal imza atmış oldu.

Yüzünün görünmediği bir pozu takipçilerinin beğenisine sunan Harika Avcı'nın Biricik Suden'in eski bir fotoğrafını paylaştığı ortaya çıktı.

Harika Avcı, sosyetik güzel Biricik Suden'in 6 Ekim 2019'daki Instagrampozunu 'kendisiymiş gibi' sayfasında paylaştı ve altına da şöyle yazdı: "Spor, yürüyüş sonrası."

Biricik Suden'in takipçileri "Harika Avcı fotoğrafınızı kullanıp milleti kandırmış" diye uyardı. Posta'nın haberine göre Biricik Suden şaşkınlık veren olay sonrası sorulara şu cevabı verdi:

"Ruhsal problemler söz konusu sanırım. Kendisine çok acil şifalar diliyorum."

Tüm bunlar ortaya çıktıktan sonra Harika Avcı ne mi yaptı? 1998'de söylediği 'Kimin Umurunda' şarkısını paylaştı.

Harika Avcı şimdi ne yapıyor?

1990'lı yıllarda fırtınalar estiren, lüks içinde yaşayan Harika Avcı olaylı bir evlilik, geçirdiği mide küçültme ameliyatı ve sahnelerden uzak kalması nedeniyle bunalıma girmişti. Psikolojik tedavi gören Avcı'nın, İstanbul- Kartal'da bir pansiyonda yaşadığı iddia edilmişti. Hiç ortaya çıkmayan Avcı bu söylentiyi yalanlamıştı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler