“Arkadaşlar ezan okunuyor”

Murat Boz, altı yıl vokalistliğini yaptığı Tarkan’ı hemen her konserinde sahne şovlarıyla taklit etmekten geri kalmıyor.

“Arkadaşlar ezan okunuyor”
- A +

 

Murat Boz, sahne aldığı Kırklareli 25’nci Karagöz Kültür Sanat ve Kakava Festivali’nde istekleriyle adeta organizatörleri çileden çıkardı. Şarkıcı, Tarkan’ın yıllardır sahneye çıkarken kullandığı asansör sisteminin kurulmasını isteyip, yetkililere rest çekti. “Asansör yoksa ben de yokum” restinden sonra kurulan asansörle yaklaşık 50 bin kişinin önüne çıkan Boz, şarkılarıyla sevenlerini coşturdu.

“ARKADAŞLAR EZAN OKUNUYOR”

Boz’un konser öncesi sahnesi için özel istekleriyle yetkilileri adeta saç baş yoldurdu. Murat Boz’un sürekli kıyaslandığı Tarkan’ın sahne şovlarında kullandığı ses ve görüntü sistemleri başta olmak üzere, kendisi ve orkestrası için VIP araçlar, alev makinaları ve sahne arkası dev led ekran istediği öğrenildi.

Tarkan’ın sahne şovunu andıran görüntüsüyle dikkatleri çeken şarkıcının bir ara ezan okunurken, “Arkadaşlar ezan okunuyor, saygısızlık yapmak istemem” diyerek, konserini yarıda kesmesi alkış aldı. Ezandan sonra konserine kaldığı yerden devam eden şarkıcının korumalığını yapan görevlilerin, belediye çalışanlarını bariyerlerle çevrili alanın içine almayarak, tartışmaları gözlerden kaçmadı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler