Arena'nın çimleri seriliyor

Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre Timsah Arena zeminine 10 gün içinde çimlerin büyük oranda serileceğini ifade edildi.

Arena'nın çimleri seriliyor
- A +

 

Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre Timsah Arena zeminine 10 gün içinde çimlerin büyük oranda serileceğini ifade edildi.

Türkiye’de ilk kez takımının sembolüyle tasarlanan bir stadyum olan Timsah Arena Stadyumu’nun çatısının Bursaspor’un simgesi olan ‘timsah’ formunda yapılması, yapının en dikkat çeken özelliği oldu.

Stadyumda çalışmaların son aşamada olduğunu belirtilirken “ Sahada da son 20 cm’lik malzemenin kaplaması bugünlerde başlıyor. Ardından da çimler serilmeye başlanacak ve yaklaşık 10 gün sonra çimlerimiz büyük oranda serilmiş olacak. Stadyumda bir yandan da koltuk montajları tamamlanıyor, skorboardlardan ses ve ışık düzenine kadar her bölümün hızlı bir şekilde montajları yapılıyor. Stadımızın maç yapabilecek hale gelmesi için eksikler giderilmeye devam ediyor.'' açıklaması yapıldı.

Ağustos ayında, yeni sezonun açılışında burada bir organizasyonlayapılacağı stadın da açılış törenini gerçekleştireceği planlar dahilinde olduğu açıklandı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler