Arda: Kimseye biat etmem..

Atletico Madrid'de forma giyen Arda Turan, mizah dergisi L-Manyak'a özel bir röportaj verdi

Arda: Kimseye biat etmem..
- A +

 

Arda Turan'ın "Biat Yok" ifadesini manşetine taşıyan L-Manyak, sürmanşetteyse İspanya İç Savaşı’nın ünlü sloganı “No Pasaran!” ifadelerini kullandı.

Hürriyet'in derlediği habere göre Arda, Kürt sorunundan Türkiye’deki ifade özgürlüğüne, sosyalizmden faizlerin düşmesine, hükümetten muhalefete, futbol hayatından Madrid’teki özel hayatına kadar birçok konuda açıklamalarda bulundu.

"FENERBAHÇELİ OLANLA DA, BEŞİKTAŞLI OLANLA DA..."

"Bizim evde herkes var. Fenerbahçeli olanla da Beşiktaşlı olanla da biz mutluyuz, beraber olabiliyoruz." diyen Arda, "Çünkü biz fikirlere saygı duyuyoruz ve niyete çok önem veriyoruz. Ve bizim evimizde çok fazla oyun oynanıyor, çok fazla konu tartışılıyor, bazen bu sabahlara kadar sürebiliyor ve genellikle de hep kalabalığız." diye konuştu.

"BİAT ETMEDİM..."

"Sen necisin abi?" sorusuna da cevap veren Arda, "Hayatım boyunca da Allah’tan başka hiçkimseye biat etmedim ve hayatım boyunca da hiçbir insandan bir şey istemedim. Faizlerin düşmesi gerektiği fikrindeyim. Bundan iki sene önce de Kürtler’le ve Kürt sorunuyla ilgili bir şey söylemiştim ve bu söylediğim şey de hükümetin, iktidarın hiç hoşuna gitmeyen bir şeydi. O zaman bu insanlar, yani şu an beni hükümet yanlısı olmakla itham edenler neredeydiler?" diye konuştu.

"NE YAPSAM OLMUYOR"

"Fikirlerimin üzerinde yürüdüğüm bir yol var." diyen Arda, "Fenerbahçeli eski bir sınıf arkadaşımla oturuyorum; Galatasaraylı kızıyor. Galatasaray’la ilgili bir şey koyuyorum sosyal medyaya, Fenerbahçeli kızıyor. Hükümetin savunduğu bir şeyi ifade ediyorum, muhalefet kızıyor. Muhalefetin söylediği şeyleri onaylıyorum, bu sefer hükümet kanadı..." diyerek serzenişte bulundu.

"DAHA ÇOK PARAM OLABİLİRDİ"

"Şu an sahip olduğumdan çok daha fazla param da olabilirdi." sözlerini kullanan Arda, İspanya'da bile 10 tane arkadaşı ile yaşadığı ve paylaşmayı çok sevdiğini sözlerine ekledi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler