Apple dün akşam bombayı patlattı

Apple, geçtiğimiz günlerde düzenlediği WWDC etkinliğinde, Apple Music hizmetini tanıtmıştı. Bu hizmeti de içeren yeni iOS güncellemesi iOS 8.4 dün akşam TSİ 18:00'da yayınlandı.

Apple dün akşam bombayı patlattı
- A +

 

Güncelleme ile birlikte, Apple'ın 24 saat yayın yapacak online radyo istasyonu Beats 1 de, yayına başlamış oldu.

iOS 8.4 ile hayata geçirilen Apple Musiz hizmeti, 3 aylık bir deneme süresi sunuyor. Bu sürenin sonunda ise kullanıcılar, aylık 10 TL karşılığında hizmeti kullanmaya devam edebiliyor.

Yeni güncelleme ile birlikte bazı hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler de yapılmış durumda. Ancak iOS 8.4'ü indirenler, Apple Music dışında fark edilebilir bir değişiklik göremeyecekler. Asıl büyük değişikliklerin ise, bu yılın son çeyreğinde yayınlanması beklenen iOS 9 ile gelmesi bekleniyor.

Güncellemeyi indirmek için yapmanız gereken tek şey, Ayarlar – Genel – Yazılım Güncelleme yolunu takip etmek. iPhone veya iPad'iniz yeni güncelleme bulduğunu söylediğinde gerekli onayları verin ve güncellemeyi yüklemeye başlayın.

NEDİR BU APPLE MUSIC

Apple Music adı fazlasıyla basit gibi görünse de, servisin sundukları epey karmaşık gibi görünüyor. İnternet üzerinden müzik yayın servisini 7 gün 24 saat işleyen radyo istasyonlarıyla ve sanatçılar için yeni sosyal medya araçlarıyla birleştiriyor. Üstelik aynı Apple Music uygulamasını iTunes mağazasından satın alınan şarkıları dinlemek için de kullanacaksınız.

Yorum Ekle

İlgili Haberler