sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


"Anketlerle hedef saptırıyorlar"

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili Adayı İsmet Büyükataman, bir anket firmasının seçim yasaklarına rağmen sonuç açıklamasına 'saptırma' diyerek ateş püskürdü.

"Anketlerle hedef saptırıyorlar"
- A +

 

 Büyüktaman, "Milletimizin adeta aklıyla alay edercesine, iradesine ipotek koyabilecek kadar yine sahtekarlıklarını pazarlamaya çalışıyorlar. Bunlarda Allah korkusu yok. Bunların ar damarı çatlamış" dedi.
ADANA'DA DURUDURULAN MİT TIRLARI
İsmet Büyükataman, MHP Bursa İl Teşkilatı tarafından Nilüfer İlçesi'nin Çalı Mahallesi'nde düzenlenen nokta mitingine katıldı. Son günlerde yeniden gündeme gelen MİT tırlarıyla ilgili değerlendirmede bulunan Büyükataman, "Son yaşanan rezalete bir bakın. MİT tırlarının kime hizmet ettiğine dair gerçek ortadayken hala utanmadan, sıkılmadan bu tırlarda Türkmen soydaşlarımıza giden gıda yardımlarından söz ediyorsunuz. Komşu ülkede yaşanan bir iç çatışmada taraf olarak bir örgütü adeta her anlamda destekleyerek koskoca Türkiye Cumhuriyeti Devletini uluslararası planda zor durumda bıraktınız. Tarihin hiçbir döneminde olmadığı bir şekilde sayenizde Türkiye Cumhuriyeti Devleti itibar kaybediyor, kan kaybediyor, mevzi kaybediyor" diye konuştu.
"MİLLİ İRADE DOLANDIRICILARI ANKETLERLE HAREKETE GEÇTİ"
Bir anket firmasının seçimlere çok az bir süre kala sonuç açıkladığını belirten Büyükataman, açıklanan sonuçların vatandaşı aldatmaya yönelik olduğunu savundu. "Geçmiş seçimlerde olduğu gibi bu seçimlerde de yine siyaset terzileri, siyaset cambazları, milli irade dolandırıcıları harekete geçti" diyen Büyükataman sözlerini şöyle sürdürdü:
"Düzmece anketlerle yine vatandaşın zihnini bulandırmaya gayret sarf ediyorlar. Seçim yasaklarını yok varsayarak yine AKP'nin tek başına iktidar olacağını iddia ediyorlar. Millet kararını verdi. Gittiğimiz her yerde 13 yılın sorgulamasını yaparak bu süreyi hayatından çalan, yaşamı zindan eden bu hükümetten hesap soracağını yüreklilikle ortaya koyan aziz milletimizin adeta aklıyla alay edercesine iradesine ipotek koyabilecek kadar yine sahtekarlıklarını pazarlamaya çalışıyorlar. Bunlarda Allah korkusu yok. Bunların ar damarı çatlamış. Utanma da yok bunlarda. Bu anketlere milletimiz itibar etmemeli."
"CUMHURBAŞKANI MHP'DEN ÖZÜR DİLEMELİ"
Büyükataman, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a da yüklenerek:
"Koskoca Cumhurbaşkanı utanmadan sıkılmadan MHP'nin PKK'nın temsilcisi olan HDP ile kapalı kapılar ardında görüştüğünü, önümüzdeki dönem koalisyon yapabileceğini söyleyebiliyor. Yıllardır bu pazarlıkları yürüten siz değil misiniz? Seçimlerden sonra eğer ki iktidar olabilirseniz özerklik sözü veren siz değil misiniz? Bir nebze haysiyetiniz kaldıysa MHP'ye iftira attığınız bu aslı astarı olmayan suçlamalardan dolayı Milliyetçi Hareket mensuplarından çıkar adam gibi özür dilersiniz."

Yorum Ekle

İlgili Haberler