Android kullanıcılarına müjde! Vainglory...

iPhone 6 tanıtımları sırasında reklamlarda boy gösteren Vainglory, 2 Temmuz’da Google Play’de hazır olacak. Vainglory mobil platformda oynanan en iyi MOBA oyunu olarak biliniyor.

Android kullanıcılarına müjde! Vainglory...
- A +

 

Vainglory, Apple iPhone 6 ve 6 Plus üzerinde yeni bir güncelleme aldı. Bu güncellemenin hemen ardından sadece iOS için hazırlanmış olan bu mükemmel MOBA oyununun Android sürümününgeleceği de duyuruldu.

Gelen habere göre Vainglory Android üzerine 2 Temmuz’da geliyor. Bu tarihten itibaren Google Play’den indirilmesi mümkün olacak. Vainglory tam 150 Android telefonda oynanacak ve Android 4.4 ve üzeri sürümleri destekleyecek.

Vainglory şimdiye kadar mobil cihazlar üzerinde görünen en üstün grafik özelliklerine sahip. Çoklu dokunma avantajıyla oyun içerisinde hakimiyeti kolaylaştırıyor. Vainglory özellikle MOBA severler için biçilmiş bir kaftan.  Google Play’den 2 Temmuz’da indirilecek oyun bedava olacak, ancak oyun içi farklı ödeme sistemleri getirecek.

Vainglory daha önce Blizzard ve Riot Games gibi önde gelen oyun firmalarında görev almış bir kadro tarafından hazırlanıyor. Oyun bulunduğunuz bölgeyi otomatik olarak algılayarak, o bölgedeki oyuncuları birbiriyle eşleştirebiliyor.

Yorum Ekle

İlgili Haberler