Amatör spor kulüpleri Vakıfköy’de ağırlandı

Bursaspor Yönetim Kurulu, Vakıfköy Orhan Özselek Tesislerinde Bursa Amatör Spor Kulüpleri ailesine iftar verdi.

Amatör spor kulüpleri  Vakıfköy’de ağırlandı
- A +

 

İftara Başkan Recep Bölükbaşı ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Divan Başkanlık Kurulu Başkanı İdris Sevinç,  Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Abdülkadir Karlık, Yıldırım Belediyesi Başkan Vekili Ali Ergün, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Cemal Vardar ve yönetim kurulu üyeleri, Gençlik ve Spor İl Müdürü Süleyman Şahin, TFF Bursa Bölge Müdürü Atilla Dönmez, Amatör Spor Kulüpleri başkanları, yöneticileri, antrenörleri ve çok sayıda davetli katıldı.

İftar sonrasında konuşan Futbol Okulu ve Altyapıdan Sorumlu Yönetici Ali Turan, iftara katılan herkese teşekkürlerini sunarken yaklaşan Ramazan Bayramı’nı şimdiden kutladı ifade etti.  

VARDAR: “BUGÜN BİR HAYAL GERÇEKLEŞTİRİLDİ”

Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Cemal Vardar yaptığı konuşmasında amatör camiayı coşkulu şekilde gördüğü için çok mutlu olduklarını belirtti.

Vardar iftarda şu konuşmayı yaptı; “Uzun yıllardır yapmak istediğimiz bu birlik ve beraberliği bugün Bursaspor’umuz ile birlikte perçinlememiz gerçekten çok büyük bir olay. Bu organizasyonu düşünen ve gerçekleştiren Bursaspor Kulübü’nün çok değerli başkanına ama bunun yanında da amatör camiayı bir araya getiren çok değerli yöneticimiz Ali Turan’a huzurlarınızda şükranlarımızı sunuyorum. Uzun yıllardır gerçekleştirilmeyen bir olaya gerçekleştiriyoruz. Biz, Bursaspor ile amatör spor kulüpleri bir araya getirmek için çok mücadele veriyoruz. Gördüğünüz gibi Bursaspor ulaşılmaz değil. İşte Vakıfköy Tesisleri’nde büyük bir camiayı bir araya getirdi. Bir hayali gerçekleştirdikleri için yönetim kuruluna çok teşekkür ediyorum.

ENES’İN MEKTUBU VAKIFKÖY TESİSLERİ’NDE YERİNİ ALDI

Geçtiğimiz günlerde Manchester City’e transfer olan Enes Ünal’ın  sosyal medya aracılığı ile camia ve altyapıda a eğitim alan arkadaşlarına hitaben yazmış olduğu mektup, özel tasarlanarak Vakıfköy Orhan Özselek Tesislerinin duvarına asıldı.

ALTYAPIYA YENİ OTOBÜS

Güleryüz firması tarafından altyapıya hediye edilen otobüsün kurdelasını Başkan Recep Bölükbaşı, Futbol Okulu ve Altyapıdan Sorumlu yönetici Ali Turan,  Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Abdülkadir Karlık ile birlikte kesti.

Yorum Ekle

İlgili Haberler