Alo demek için 22 bin dolar verir misiniz?

Bu telefona sahip olmak için ufak bir servet ödemeniz gerekecek. Peki karşılığında alacağınız şeyin bir akılsız telefon olduğunu söylesek?

Alo demek için 22 bin dolar verir misiniz?
- A +

 

 Lüks ve pahalı bir araba aldınız ama basit cep telefonunuz ile görsel olarak uymadığını düşünüyorsunuz... Artık merak etmenize gerek yok! Vertu yardımınıza (her ne kadar gereksiz olsa da) koşmakta!

Lüks telefon üreticisi, lüks arabaların üreticisi Bentley'den esinlenerek tasarladığı telefonunun tanıtımını yaptı ve bu telefonun hedefi, akıllı telefon çağına girmek zorunda kalmadan arabanız ile uyumlu bir telefona sahip olmak. Signature for Bentley aldığınızda, araba üreticisinin Mulsanne Speed sedan'ı ile aynı karbon fiber örgü ve deri kaplamaya sahip ancak karmaşık teknolojilere sahip olmayan bir telefon elde etmiş olacaksınız. Arama yapabilir veya mesaj atabilirsiniz ancak sahil evinize giden yolu bulmak için Google Maps'i kullanamayacaksınız.

Bunun yerine bu telefonun odağı konfor. Bu basit ama lüks telefon 18 Eylül tarihinde satışa sunulduğunda yaklaşık olarak 22.800 dolarlık fiyatına sahip olacak. Ancak, zaten bir Bentley'iniz varsa bu yüksek fiyatı umursamama ihtimalini oldukça yüksek...

Yorum Ekle

İlgili Haberler