Ali Ay ihraç edildi!

Bursaspor Kulübü Olağan Mali Genel Kururulu'nda Bursaspor Kulübü Eski Başkanı ve Genel Kurul Üyesi Ali Ay’ın üyelikten kesin çıkarılma kararı görüşüldü.

Ali Ay ihraç edildi!
- A +

 

Bursaspor Kulübü Olağan Mali Genel Kururulu‘nda yapılan oylamada Bursaspor Kulübü Eski Başkanı ve Genel Kurul Üyesi Ali Ay’ın üyelikten çıkarılmaması

Bursaspor’un geçtiğimiz yıl kümeye düşmesiyle değişen yönetimin gelmesiyle alınan karar doğrultusunda Disiplin Kurulu ve Denetleme Kurulunun ortak aldığı karar doğrultusunda Ali Ay ve Cemil Parlakay hakkında kulüpten ihraç edilmesi için yapılan oylamada ihraç kararı çıkmıştı.

Maddi ve manevi açıdan kulübü zarara uğrattığı yönünde kendisinden daha önce savunma alınan Ali Ay ve ekibinden kimsenin salonda olmaması da dikkat çekti. Disiplin Kurulu‘nun aldığı kararı Bursaspor Yönetim Kurulu üyeleri de onayladı. Ancak açık oylamaya tabii tutulan oylamada 128 üye yer aldı. Açık oylamada sağlıklı bir karar alınamadığı için kapalı oylamaya geçildi. Kapalı oylamada ise 150 üye oy kullandı. Yapılan kapalı  oylamanın ardından ise Ali Ay ihraç edildi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler