Ali Akman “Şampiyonluğa inanıyoruz”

Bursaspor’un genç yıldız adayı Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Ali Akman “Şampiyonluğa inanıyoruz”
- A +

 

Maçlarda aldığı zamanı en iyi şekilde değerlendirmek istediğini ifade eden Ali Akman “Benim için maçlarda oynadığım süre 90 dakikadır. 5 dakika bile oynasam benim 90 dakikam olur. Oynadığım zaman içinde her şeyimi vermeye çalışıyorum. Takımıma en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışıyorum.”

YALÇIN HOCA İÇİN ŞÜKREDİYORUM
Yalçın hoca hayal ettiğim bir teknik direktör. Bana bir şeyler katmasını istediğim hocalarla çalışmayı dilemiştim. Futbolu bana öğretebilecek biri ile çalışmak istiyordum. Yalçın hoca bana çok güzel şeyler öğretiyor. Ben ona çok sorular soruyorum o da bıkmadan cevap veriyor. Yalçın hocayla çalıştığım için şükür ediyorum. Bana çok şeyler katabileceğini inanıyorum.

Kubilay abi aynı takımda oynamak isteyeceğim forvetlerden birisidir. Kubilay abi ile ikili oynamak çok isterim. Birbirimizi tamamlayacağımızı düşünüyorum. Seleznov da çok tecrübeli oından öğrendiğim şeyler var. Bana hep öğretmeye çalışıyor. Tecrübelerini aktarıyor ve bana samimi duyularla yaklaştığını fark ediyorum. İkisiyle de aram çok iyi.
Şampiyon olacağımıza çok inanıyoruz. Zaten Bursaspor olduğu bir yerde favori Bursaspor’dur. Bizde bunun bilincindeyiz. Abilerim şampiyonluık için herşeyi yapıyor. Şampiyon olacağımızı düşünüyoruz ve inanıyoruz.
Samimi konuşayım. Oyuna girdim tabela kalktı. Sola doğru döndüm ve karşı karşıya kaldım. Eğer oyuna ısınmış olsaydım Emirhan abiyi görürdüm. Emirhan abiye vermem daha mantıklıymış. Topu kontrol ettiğim anda kalecinin açımı kapatmasına izin vermişim. Oyna biraz ısınamadığımı söyleyebilirim ama heyecanlı değildim.
Bunu her zaman söylüyorum. Bursaspor’da çok iyi işler yapmak istiyorum. Sonra kesinlikle Avrupa’ya gitmek istiyorum. Türkiye’yi sizleri gururlandırmak istiyorum. Milli takımda da oynamak istiyorum. Milli takımın vazgeçilmez santraforu olmak istiyorum. Milli maçlarda elimden geleni yaparım kendi yaş gruplarımda.

Yorum Ekle

İlgili Haberler