Akrep dizisinde bomba üstüne bomba

Demet Akbağ'ın başrolünde yer aldığı, Star TV’nin, 1441 Productions imzalı beğeniyle izlenen dizisi ‘Akrep’in dün akşam ekrana gelen on ikinci bölümünde, heyecan fırtınası tüm hızıyla devam etti.

Akrep dizisinde bomba üstüne bomba
- A +

 

Ferda yaptıklarının cezasını çekmek üzere hapishanenin yolunu tutarken geride bıraktıkları ise yaşananlarından ardından kendilerine yeni bir hayat kurmaya çalıştı.
 Merve’nin dolabında bulduğu parayı polise teslim etmesinin ardından kaçacak yeri kalmayan Ferda, savcının kararıyla tutuklandı. Kendini demir parmaklıklar arkasında bulan Ferda, tüm suçlamalara rağmen her şeyi inkar etti.

Merve annesinin yaptıklarıyla yıkılırken Perihan torununu yalnız bırakmak istemedi. Ancak Merve’nin Perihan’la da bitmemiş bir hesabı vardı. Çünkü, gerçekleri bilmesine rağmen ondan her şeyi saklamıştı!

En başta annesinin de terk ettiği bir kızı, yani kendisinin de bir kardeşi olduğu gerçeğini...Bu arada, Ayşem de Perihan’ın ne diyeceğini umursamadan Ferda’nın savunmasını üstlendi. Merve tesadüfen tanıştığını zannettiği ablası Ayşem’e hem yaşananlar için hem de annesinin savunmasını üstlendiği için ona hesap sordu.

Ferda, Merve’ye ulaşmak için her yolu denese de bir türlü başarılı olamadı. Merve annesine arkasını dönüp olanları hazmetmeye çalışırken uzun süre direndikten sonra anneannesi Perihan’ın kanatları altına girmeye karar verdi ve malikaneye taşındı.

İPEK VE ARAS BİR DAHA GÖRÜŞMEMEK ÜZERE VEDALAŞTI

İpek, Aras’ı hapishanede ziyaret edip yaptığı evliliği ve bunun sonucunda verdiği sözü açıkladı. Kardeşinin mutluluğu için her şeyi göze alan Aras, İpek’in kararına saygı duydu. İki kardeş bir daha görüşmemek üzere vedalaştı.

İpek ve Şahin’in gizli evliliği ise Emgen Malikanesi’ne bomba gibi düştü. Tüm aile Şahin’in boşanmasını isterken Şahin herkesi karşısına aldı ve evden ayrılarak İpek’in evine gitti.

 VE EMGEN MALİKANESİNDEKİ SON BOMBA: DURU HAMİLE!

Hamile olduğunu öğrenen Duru ise büyük bir şok yaşadı. Duru’yu yalnız bırakmayan Hakan, Duru’ya evlenme teklifi etti.

Sonunda ailesini bir araya getirdiğini düşünen Perihan, Ferda’nın az bir cezayla kurtulma ihtimali üzerine adeta çılgına döndü ve Ferda’nın içerden çıkmaması için her şeyi yapmaya karar verdi. İçerde zor günler geçiren Ferda, Perihan’ın planıyla büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kaldı.

İlgili haber için tıklayın.

"Turizm rezervasyonlarında adeta patlama yaşanıyor"

Yorum Ekle

İlgili Haberler