Akıl almaz kazadan burunları bile kanamadan kurtuldular

Diyarbakır’da aşırı hız ve dikkatsizlik az kalsın ölüme sebep oluyordu.

Akıl almaz kazadan burunları bile kanamadan kurtuldular
- A +

 

Hızla giden bir otomobil aynı şeritte giden bir başka otomobile yandan çarpmasıyla her iki otomobil takla atıp üst üstte binerek durabildi. Kazada her iki otomobil hurdaya dönerken, içerisinde bulunan kişiler şans eseri burunları bile kanamadan kurtuldu.

Edinilen bilgilere göre kaza, gece saat 01.40 sularında Kayapınar ilçesi Diyarbakır-Şanlıurfa karayolu 1. Kilometresinde bulunan köprülü alt geçidin üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, aşırı hızlı olan ve sürücünün ismi öğrenilemeyen 06 BV 9565 plakalı otomobil, önünde seyir halinde bulunan 21 KL 208 plakalı otomobile yandan çarpmasıyla her iki otomobil takla attı. Yaklaşık 50 metre boyunca takla atan otomobiller üst üstte binerken, her iki otomobilde bulunan araç sürücüleri ve yanlarında bulunan arkadaşları şans eseri burunları bile kanamadan kurtuldular.

Yaklaşık bir saat trafiğe kapanan yol hurdaya dönen ve aksamları yol savurduğu otomobiller polis ekiplerinin yaptığı ilk incelemenin ardından çekici yardımıyla yoldan kaldırılarak yedi emin otoparkına çekildi.

Kaza yerinde inceleme yapan polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

Yorum Ekle