sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Aile içi devir teslim

Antalya’nın Manavgat ilçesi Sarılar Mahallesinde milletvekili seçimlerinin yanı sıra muhtarlık heyecanı da yaşandı. YSK kararıyla görevden alınan Sarılar muhtarı Aziz Özden, görevi eşi Burcu Özden’e devretti.

Aile içi devir teslim
- A +

 

Seçimlerde Ali İhsan İnci, Yaşar Akgönül ve İbrahim Yıldız’ın yanı sıra 30 Mart’ta muhtar seçilen ve o tarihten bugüne muhtarlık görevini yürüten Aziz Özden’in eşi Burcu Özden de aday oldu. Yapılan seçimler sonucunda 11 bin 3 kayıtlı seçmenden 9 bin 360’ı oy kullanırken 170 oy geçersiz sayıldı. Geçerli 9 bin 190 oyun 5 bin 72’sini alan Burcu Özden, Sarılar mahallesinin yanı sıra Manavgat tarihinin ilk kadın muhtarı olarak tarihe geçti. Seçimlerde Ali İhsan İnci 3 Bin 414, Yaşan Akgönül 700, İbrahim Yıldız ise 4 oy aldı.

"EŞİMİN BIRAKTIĞI YERDEN DEVAM EDECEĞİM"

Sarılar Mahallesinin çiçeği burnunda muhtarı Burcu Özden, Manavgat’ın ilk kadın muhtarı olmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, "30 Mart seçimlerinde eşim Aziz Özden ile birlikte seçim çalışmalarında aktif olarak görev aldım. Bu süreçte eşim Sarılar halkına bir çok hizmetin vaadinde bulundu. Görev sürecinde de bunların bir bölümünü yerine getirdi. YSK kararıyla görevden alınmasının ardından zamanında itirazda bulunmadığı için muhtarlık seçimlerine gidildi. Ben de eşimin bıraktığı yerden hizmete devam etmek için aday oldum. Sarılar halkı teveccüh gösterdi ve beni büyük bir oy çoğunluğu ile muhtarlık görevine getirdi. Eşimin bıraktığı yerden devam edip, onun vermiş olduğu sözleri yerine getirmeye çalışacağım. Bu süreçte en büyük destekçim eşim Aziz Özden olacak. Sarılar halkının bana olan güvenini boşa çıkarmayacağım. Oy veren vermeyen tüm Sarılar halkına teşekkür ediyorum" dedi.

Yorum Ekle