Adnan Örnek'ten çok sert açıklama!

Bursaspor'un eski kaptanlarından ve teknik adamlarından Adnan Örnek, Bursaspor Kulübü Sportif Direktörü Selçuk Erdoğan'a ateş püskürdü.

Adnan Örnek'ten çok sert açıklama!
- A +

 

Bursaspor Kulübü Sportif Direktörü Selçuk Erdoğan'ın altyapı ile ilgili açıklamaları hakkında sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlayan Adnan Örnek'in ifadeleri şöyle:

HAYRET!!! Zannedersin Bursaspor altyapısı yeniden kuruyor. Yıllardır milyon euroluk oyuncular buradan çıkmamış, ilk defa UEFA A Lisanslı antrenör çalışıyormuş, ilk defa performans antrenörü alınmış, üniversiteyle ilk defa işbirliği altyapısı yapılmış, analiz departmanı ilk defa kullanılmış (Bu arada 2 sene öncesinde analiz antrenörü olarak altyapıya aldığımız arkadaşımız şef scout oldu Bursaspor'a) ...manav demiş , dünya rengiymiş, izole falanmış...

O bahsettiğin yenilikler altyapısı yıllardır burada zaten altyapıda uygulanıyor. Bursaspor Türkiye'nin en iyi altyapılarından biri ve her şeye rağmen o altyapıdan çıkan oyuncuları satıp gelir elde etmeye çalışıyorsunuz...

Parmaklarınla forvet buluyor muşsun, diğer parmakla defans buluyor muşsun. Ya sen gecen sene işe yaramaz altyapısı yabancıları hangi parmaklarınla buldun? Sen uzaydan mı geldin, sen gecen sene Samet hocanın ekibinde değil miydin? Biz bu gençlerle düşmeyiz tahtaya açmaya gerek yok diyen siz değil miydiniz? Profesyonel takımların altyapılarında bile çalışmaya bile iznin olmayan B diplomanla sen ne ara altyapı uzmanı oldun? Ne ara futbol uzmanı oldun? Bunca yıl emek veren antrenörler hiç bir şey yapmadı öyle mi?

Sen o sihirli parmaklarınla bakalım neler başaracaksın, dünya rengimiz bizim..

Yorum Ekle

İlgili Haberler