Adana Valiliği bu görüntülere nasıl izin veriyor?

26 yıl sonra Süper Lig'e çıkan Adana Demirspor'da taraftarlar şampiyonluk kutlamaları için sokaklara akın etti. Koronavirüsü hiçe sayarak halaylar ve tezahüratlarla kutlamalar yapan taraftarların görüntüleri sosyal medyada tepki çekti.

Adana Valiliği bu görüntülere nasıl izin veriyor?
- A +

 

TFF 1.Lig'in son haftasında Menemenspor'u 4-1 mağlup ederek şampiyon olan ve Süper Lig hasretine son veren Adana Demirspor'da taraftarlar koronavirüsü yok sayarak zaferi sokaklarda kutladı.

TEPKİ ÇEKTİ

Adana sokaklarına akın eden taraftarlar arabalarıyla uzun konvoylar yaptı. Ellerinde bayraklar ve tezahüratlar eşliğinde şampiyonluk turu atan, halay çeken taraftarlar sosyal medyada gündem oldu. Koronavirüsü hiçe sayarak yapılan kutlamalara bir grup tepki gösterirken, bir grup da Süper Lig hasretinin bitişinin böyle kutlanacağını savundu.

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı serkan 10 Mayıs 2021 09:49 nasılmı izin verildi akp izin verdi oy için vali kendi kafasına göre hareket edemez yukardan emir gelmiştir tam rezalet milleti eve kapatık bazılarını sokaga salmak tam çifte standart akp halkı çıldırtmaya delirtmeye devam ediyor

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Doktor 10 Mayıs 2021 04:15 Yazık çok yazık boşuna evlerdeyiz.bu lanet hastalık hiç bitmez bu mantıkla

İlgili Haberler