Acun Ilıcalı'dan flaş sözler!

Acun Ilıcalı'dan flaş sözler!
- A +

 

Acun Ilıcalı'dan Survivor'dan elenen yarışmacıya flaş sözler!
'Survivor 2020' yarışmasının 22'nci bölüm ada konseyinde, Acun Ilıcalı ve elenen yarışmacının açıklamaları dikkat çekti.


TV8'in sevilen yarışması 'Survivor 2020', veda gecesi ile ekranlara geldi. Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında Evrim Keklik, şarkıcı Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan ve Ceyhun Uzun, eleme potasına girdi.Yarışmanın sunucusu Acun Ilıcalı, üç isim arasında en az SMS'i alan Tayfun Erdoğan'ın adaya veda ettiğini açıkladı. Ada konseyi, duygusal konuşmalara sahne oldu.

Tayfun, "Beni böyle bir yarışmaya aldığınız için çok teşekkür ederim. Yıllardır izlediğim, hayranlık duyduğum bir programın içinde oldum. Aktif ya da profesyonel bir sporcu değilim. Rakip takımdaki sporcular ile yarışmak, başa baş gelmek bana onur verdi" açıklamasını yaptı.

"Bu takımda çok güzel arkadaşlıklar edindim. Beraber ıslandık, beraber aç kaldık, ödüllere beraber koştuk. Burada düşünmek için çok fırsatım oldu. İnşallah çok güzel örnek olabilmişimdir. Umarım takım arkadaşlarım da beni çok güzel anabilirler. Gönüllüler takımının hepsine başarılar diliyorum."Acun Ilıcalı ise "Çok efendi, çok iyi niyetli ve çok temiz kalpli bir kardeşimizsin. Babamı çok genç yaşta kaybettim. Onun yokluğunu hayatım boyunca çok hissettim. Senin de bu konudaki özlemini biliyorum. Belki de vesile oluruz" ifadelerini kullandı.

"Bu genç arkadaşımız fazlasıyla sevilmeyi hak ediyor. İnşallah bizim de bir etkimiz olur ve o hasret olduğun baba ilişkisine kavuşabilirsin. Bu konuda kalbim seninle olacak. Seni tanıdığım için çok mutluyum. Bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum."

Yorum Ekle

İlgili Haberler