Acun Ilıcalı'dan açıklama! "Kötü haberim var..."

Korona virüs nedeniyle birçok dizinin çekimlerine ara verildi, yeni bölümlerine Dominik'te devam eden Survivor 2020'de bu hafta elenen kişi merak ediliyor. Acun Ilıcalı, sosyal medya üzerinden yaptığı son dakika açıklamasında dikkat çeken ifadeler kullandı. Sosyal medyada Yunus Emre'nin elendiğine dair paylaşımlar yapılmasından sonra ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı; "Survivor elemesiyle ilgili haber almaya çalışanlara kötü haberim var, eleme çekimleri yayından 1 saat önce yapılacak, tahminleriniz tutmayabilir." dedi.

Acun Ilıcalı'dan açıklama! "Kötü haberim var..."
- A +

 

Survivor 2020 Ünlüler - Gönüllüler yarışmasında sinirler gerildi! Ünlüler takımından Yunus Emre ile Gönüllüler takımından Berkan'ın tartışmasından sonra Acun Ilıcalı araya girdi ve ikiliyi sakinleştirmeye çalıştı. Yunus Emre, ikazlara gülerek karşılık verince ödül oyunundan diskalifiye edildi. Sosyal medyada elenecek kişinin tahmin edilmesi üzerine Acun Ilıcalı, son dakika açıklaması yaptı. Elenecek kişinin çekimlerden bir saat önce belli olacağını bildiren Ilıcalı, iddialara nokta koydu.

SURVİVOR'DA KİM ELENECEK? SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER?
Son 4 dokunulmazlık oyununda Gönüllüler takımının bariz üstünlüğü bulunuyor. Survivor'da kim elendi? Bu soru bu akşamın en çok merak edilecek konu başlıkları arasında yer alıyor. Öte yandan Acun Ilıcalı'nın Yunus Emre hakkında vereceği karar da merak ediliyor.

 Ünlüler takımında Sercan Yıldırım, Yunus Emre, Elif Yıldırım ve Aycan Yanaç'ın hepsi eleme adayı. SMS sıralamasında birinci çıkan eleme adayı olmaktan çıkacak. Survivor'ın bu akşamki bölümü büyük bir merakla bekleniyor.

 SON ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Son oynanan oyunla birlikte Evrim, Aycan'a karşı kazanarak skoru 8-8'e taşıdı. Elif - Nisa karşılaşmasında kazanan taraf Nisa oldu ve skor 9-8. Son olarak gönüllüler takımndan Evrim ile ünlüler takımından Sercan'ın karşılaşmasından kazanan taraf gönüllüler takımından Evrim oldu ve 10'a 8'lik skorla ödül oyununun kazanan takım Gönüllüler oldu.

İlk eleme adayı: Yunus Emre Özden - Ünlüler

İkinci eleme adayı: Elif Yıldırım Gören - Ünlüler

Üçüncü eleme adayı: Aycan Yanaç - Ünlüler

Dördüncü eleme adayı: Sercan Yıldırım - Ünlüler

 

İlgili haber için tıklayın.

Zam yapan firma...

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Sabahat gandur 03 Haziran 2020 21:40 Elenmesi gereken yunus emreydi

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Sabahat gandur 03 Haziran 2020 21:39 Ayçanın elektriğine çok uzuldum

İlgili Haberler