Acun Ilıcalı en büyük korkusunu anlattı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, katıldığı bir programda yeni kuracağı dijital platformu Exxen hakkında konuştu. Televizyonda istediğini yapamadığını belirten Acun Ilıcalı, Exxen için ‘İnşallah batmayız’ ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı en büyük korkusunu anlattı
- A +

 

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, online gerçekleştirilen 'Brand Week Istanbul'da katılımcılara tecrübelerini aktardı. Acun Ilıcalı, 2021 yılında yayın hayatına başlayacak olan dijital platformu 'Exxen'le ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.Ünlü televizyoncu, "Hayallerimi hayata geçirebileceğim bir platform. Televizyonda istediğimizi yapamıyoruz" dedi.Ilıcalı, "Ülkemizde olmayan her şeyi dibine kadar yapabileceğiz. Büyük bir risk alarak giriyoruz, inşallah batmayız!" dedi.

BÜYÜKAK KOMEDİ DRAM FİLMİYLE YER ALACAK

İbrahim Büyükak, geçtiğimiz ay yaptığı açıklamada, ‘Exxen’ platformunda yayınlanacak bir dizi projesi yazdığını açıklamıştı.37 yaşındaki oyuncu, “Aralık ayı gibi sete gireceğiz ve ocak sonu gibi yayınlanmaya başlayacak. Sekiz ya da 10 bölümlük bir proje olacak. Bursa’daki hayatımla ve ailemle ilgili, komedi-dram türünde bir iş” demişti.

ÖZGÜ NAMAL SÜRPRİZİ 

'Exxen'de yer alacak içerikler arasında, uzun süredir ekranlardan uzak olan ve geçtiğimiz hafta eşini kaybederek büyük bir acı yaşayan Özgü Namal'ın projesi de yer alıyor.

İlgili haber için tıklayın.

Sarhoş hemşire vahşeti

Yorum Ekle

İlgili Haberler